תחליף לגלולות – דף מתמוסס למניעת הריון

אם גם את השתמשת במשך לא מעט שנים בגלולות למניעת היריון, ברור מדוע את מחפשת מידי פעם פתרונות אחרים. זה נכון שתוכלי להשתמש גם בהתקן תוך רחמי למניעת היריון, אך בפועל כולנו יודעים שלכל הפתרונות האלה יש גם מחיר לא קטן. לכן, אם את מחפשת תחליף גלולות למניעת הריון שאינו כולל הורמונים ואינו מסכנת אותך בשום דרך, את כמובן צודקת. כדאי לדעת: דף מתמוסס למניעת הריון הוא הפתרון הכי מוצלח שיש היום בתחום הזה ולכן, אם את רוצה ליהנות מסקס בטוח, כדאי לך לנסות את האופציה הזאת. 

 

איך זה עובד? 

 

האמת היא שזה הרבה יותר פשוט ממה שאת חושבת. כל מה שאת צריכה לעשות זה לקנות את הדפים הללו, לקפל את הדף לפני קיום יחסי המין ולהחדיר אותו לנרתיק. ניתן להשתמש בכל דף רק פעם אחת ואפשר להחדיר אותו בין 15 דקות לפני קיום יחסי מין ועד 3 שעות. לכן, אם תקיימי יחסי מין אחרי זמן ממושך יותר, תצטרכי להשתמש בדף מתמוסס חדש. 

 

מהם היתרונות? 

 

את תוהה איזה יתרונות יש לדף מתמוסס שמונע היריון? אם כך, כדאי שתדעי שיש לאופציה הזאת מספר יתרונות ברורים. ראשית, הדף, בניגוד לאופציות אחרות, לא כולל הורמונים שעלולים לפגוע בבריאותך לאורך זמן. שנית, קל מאוד להחדיר אותו וגם המחיר שלו נוח. לכן, כל עוד את לא רוצה לקחת סיכונים מיותרים וכל עוד את לא רוצה להיכנס כרגע להריון, את יכולה לעשות שימוש בדף הזה. מוזמנת לקרוא מידע נוסף על אמצעי מניעה לא הורמונים באתר VCF.

את תראי, כבר אחרי הפעם הראשונה שתעשי שימוש בדף המתמוסס הזה, שמדובר על אופציה נהדרת והדבר היחיד שלא תביני זה איך לא עשית את זה קודם.