מתי מומלץ לעבור לטיולון?

יש לכם תינוק בן כמה חודשים בבית ואתם תוהים האם הגיע הזמן לעבור לטיולון? אם כך, ברור מדוע אתם מתלבטים, כי כל ההורים הכי מדברים על הנושא הזה. חשוב להבין: על עוד התינוק לא מתהפך לבד מצד לצד אין בכלל על מה לדבר. יתרה מכך, יש הרבה מאוד הורים שבוחרים לעבור לטיולון כשהתינוק כבר מתיישב לבד ויש בכך היגיון. ההבדל העיקרי בין עגלה ובין טיולון זו העובדה שמבקרה של הטיולון התנוחה היא של ישיבה ולא חצי שכיבה בניגוד לעגלה. לכן ההתפתחות של הילד צריכה להיות בהתאם כדי שיהיה לו כמה שיותר נוח.

איזה טיולון כדאי לקנות?

האמת היא, שכאשר מדברים על טיולון מדברים על מגוון אדיר של אפשרויות ולכן ברור מדוע אתם תוהים: איך בוחרים טיולון? רצוי שתבררו מספר פרטים מראש, כמו לדוגמא:

  • איזו חברה ייצרה את הטיולון?
  • האם מגנון הקיפול שלו נוח?
  • האם הוא בנוי מחלק אחד או שני חלקים נפרדים?
  • האם הוא מומלץ?

קחו בחשבון, בנוסף לכל אלה, גם את העיצוב, כי אם אתם יכולים לקנות טיולון קצת יותר יפה, למה שלא תעשו זאת? חשוב לבדוק גם כמה שוקל הטיולון והאם יש לו תו תקן, כי כמובן שלתינוק שלכם מגיע ליהנות מהמוצר הכי טוב ובטיחותי שיש.

איפה כדאי לרכוש טיולון?

האמת היא שזו עוד שאלה שמטרידה הרבה מאוד הורים, ובמיוחד בישראל. אומנם זה נכון שיש לא מעט מקומות שבהם תוכלו לקנות לתינוק שלכם כל מה שהוא צריך, אך מצד שני, הרבה פעמים בחנויות הפיזיות של ציוד לתינוקות המחירים יהיו גבוהים מאוד. לכן כדאי לדעת שבין אם אתם מחפשים טיולון ובין אם אתם רוצים לקנות עגלה חדשה, רצוי מאוד לבדוק מה יש לאינטרנט להציע לכם. הרבה חנויות מציעות לא רק קניה פיזית אלא גם רכישה ווירטואלית ופעמים רבות המחיר אונליין יהיה יותר זול. אומנם צריך לבדוק שהמחיר כולל גם את המשלוח, אך באופן כללי אתם יכולים להיות כמעט בטוחים שבאינטרנט זה ייצא יותר משתלם, אז למה לחשוב פעמיים?