מפיץ ריח אדים או נר עם שמן

כולנו אוהבים להרגיש הרגשה נעימה ברגע שאנחנו נכנסים למרחב חדש, וכנראה שהדבר נכון אף יותר כאשר מדובר על המרחב האישי והפרטי שלנו, אליו אנחנו חוזרים לאחר יום ארוך מחוץ לבית.

בדיוק מסיבה זו, אנשים רבים משקיעים זמן ואנרגיה על עיצוב הבית מבחינה חזותית, מה שבהחלט תורם להרגשה. אבל דרך נוספת להשפיע לטובה על ההרגשה שמרחב יוצר היא באמצעות פיזור ריחות נעימים במרחב.

אנשים רבים שרוצים להפיץ ריחות נעימים במרחבים שבהם הם שוהים, בין אם מדובר על בית ובין אם מדובר על משרד, מתלבטים האם כדאי להם לבחור מפיץ ריח אדים או נר עם שמן, ובמסגרת מאמר זה ננסה לענות על שאלה זו בפרטי פרטים.

מה בטיחותי יותר?

בעוד שזה נחמד ונעים כאשר יש במרחב שלנו ריח נעים, לפני הכול אנחנו חייבים לשמור על הבטיחות שלנו ושל הסביבה שלנו.

אין ספק שכאשר לוקחים בחשבון את סוגיית הבטיחות, השאלה האם כדאי מפיץ ריח אדים או נר עם שמן מניבה תשובה אחת ברורה – מפיצי ריח אדים בטיחותיים בהרבה.

אין מה לעשות, להבה גלויה פשוט מסוכנת יותר ממפזר ריח על בסיס אדם, ואם אתם רוצים להיות מסוגלים לישון בשקט ובבטחה בלילה, בזמן שריחות נעימים ממשיכים להתפזר ברחבי הבית שלכם, אתם חייבים לבחור מפיץ ריח אדים. לקריאה בנושא תמציות ריח

מה טוב יותר לבריאות?

בנוסף על בטיחות בהקשר של אש, כבר הבנו כי מפיצי ריח אדים עדיפים על פני נר עם שמן, אך מה בנוגע לבריאות של הגוף שלנו?

מסתבר שנרות רבים מכילים חומרים מלאכותיים שנועדו לחקות רכיבים טבעיים, אך שאינם מכילים את כל היתרונות שיש לאותם רכיבים טבעיים.

בנוסף על כך, מחקרים רבים מעידים כי חשיפה לעשן מנרות עלולה לפגוע בבריאות, ככה שגם במקרה הזה עדיף לכם לבחור מפיץ ריח אדים. למידע אודות מפיץ ריח חשמלי