נחש בדירה שכורה

לפני שאתם נכנסים לגור בדירה שכורה, אולי כדאי שתבדקו אותה טוב שאין בה מזיקים כמו.. נחש בתוך דירה שכורה במושב או בקיבוץ. טוב, זה כמובן לא הכי מצוי אבל בכל זאת, תסמכו עלינו, הכול יכול לקרות. אז איך מתמודדים על נחש בדירה?

נחש בדירה שכורה

אין כמו להיכנס לדירה חדשה בפעם הראשונה. ההרגשה והשלווה שמתנוססת אז באוויר, וודאי תורמת למצב הרוח. ובכל זאת, תמיד יכול להיות שכן לא רצוי שנמצא בסביבה. מה עם השכן הזה הוא נחש ארסי ענק?

למקרים לא נדירים אלה, כדאי לקרוא לאיש מקצוע כמו לוכד נחשים. ללוכד מיומן ומוכשר ובעל ניסיון, יש א כל המרכיבים והציוד ללכוד נחשים בכל גודל ולמגר סביבת מזיקים כאלה אחת ולתמיד.

מה שחשוב לדעת על נחשים ארסיים 

ישנם נחשים ארסיים רבים ושונים. דעו את סוגי הנחשים שיש לכם באזור ואיך נראים המסוכנים שבהם. לא תמיד קל לדעת איזה סוג של נחש הכיש את הכלב שלכם, אבל אם תדעו, זה יכול לעזור לווטרינר שלכם לקבוע את הטיפול הטוב ביותר בכלב.

נחשים רעשנים 

הנחשים חיים במגוון בתי גידול. ניתן למצוא אותם במדבריות, ביערות ואדמות ביצה, מגובה פני הים ועד לגובה ההרים. הנחשים פעילים ביותר בעונות חמות יותר, מהאביב ועד הסתיו. באזורים מסוימים ניתן למצוא אותם כל השנה, במיוחד בקווי הרוחב הדרומיים.

בעודם פעילים בדרך כלל בלילה, הם יתחממו בשמש ביום על מנת לשמור על חילוף החומרים שלהם, מכיוון שהם בעלי דם קר. 

הם נמצאים לעתים מסביב למים, הם אינם אגרסיביים אך יתקפו אם יאיימו עליהם או אם הם נסערים. כדאי להתמודד עם נחש ארסי, על ידי קריאה ללוכד נחשים מיומן ובעל ניסיון.