ארונות הזזה זולים – מתכון לאסון או לחסכון? 

מי שמעוניין להתחדש בארון עם דלתות הזזה. שפע החברות והספקים מבלבל אתכם ואתם לא יודעים לבחור ביקר או בזול ובעיקר חוששים לעשות טעות שתתגלה כיקרה. לא כל הזול הוא בהכרח לא איכותי ולהיפך. 

סוף מעשה במחשבה תחילה

ארון בגדים יכול לשמש אתכם במשך שנים רבות ולכן כדאי להשקיע בפריט איכותי שיחזיק מעמד ולא ידרוש מכם להחליפו במהרה. התאימו את הארון לדרישות שלכם, האם אתם זקוקים ליותר שטח תלייה או מדפים, מה הגובה הארון המתאפשר לכם בחדר, כמה דלתות יהיו בארון ומה הסידור הפנימי. לאחר שיהיו בידכם כל הנתונים, הצרכים והדרישות יהיה לכם קל יותר לבצע חיפוש אחר ארון שיעמוד בתקציב. 

כמה זה עולה לנו

ארונות הזזה זולים כוללים אפשרות להשתמש בקירות כדפנות לארון וליצירת ארון קיר עם דלתות הזזה. חומרים שונים מהם בנוי הארון יכולים גם הם להוזיל את העלויות אך אל תתפשרו על איכות מול המחיר. נסו להימנע מתוספות כמו עיצוב הדלתות או שילוב מראות, מדפים שחורגים מהסידור המוצע או מגירות וארונות פנימיים. כל אלה עלולים לייקר את עלות הארון. גם מידות לא סטנדרטיות משפיעות על המחיר. 

זול ולא יקר

ארונות הזזה זולים אינם תמיד מתכון לאסון ויש לבדוק זאת באופן ממוקד על פי איכותו. זאת על פי  החומר ממנו עשוי הארון. לרוב מלמין יצוק הוא חומר זול יותר מהאחרים אך עמיד וגמיש לשינוי מזג האויר. בדקו שמסילות הארון, המגירות והדלתות נסגרות ונפתחות בקלות והארון יציב לתזוזה. בדקו את החברה שדרכה החלטתם לרכוש את הארון, האם היא מוכרת, אמינה, נותנת שירות ואחריות. יש לבדוק האם המחיר כולל הובלה והרכבה של הארון בביתכם. מידע נוסף באתר ארט דיזיין