איך לבחור נכון ארון הזזה?

ארונות הזזה בשנים האחרונות זכו לפופולריות רבה בקרב מרהטי הבתים. הסיבות לכך הן רבות, היתרונות הרבים שיש לארונות הזזה הן גורם מספיק טוב לכך.

ארונות הזזה מאפשרים לכם שילוב מנצח של אסתטיקה, נוחות ופרקטיקה, מונעים צפיפות בחדר, הארון חוסך לנו מקום בחדר, הוא גם אינו חוסם את האור ומאפשר זרימה חלקה לתאורת החדר. מכל הסיבות האלה, ארונות הזזה זכו לפופולריות הרבה. כמובן שעם הפריצה, רבים קופצים על המציאה. כתוצאה מכך ניתן למצוא כיום בשוק מגוון עצום של ארונות בשלל סגנונות וחומרים שונים, מה שעלול להקשות על בחירת הארון.

במאמר שלפניכם נלמד יחד איך לבחור נכון ארון הזזה, ולהתאים לחדר שלנו את הארון הייחודי מכל המבחר הענק.

חומרי הגלם

לפני הכול, הדבר החשוב ביותר בארונות בגדים, הוא חומר הגלם ממנו הם מיוצרים. ארון הוא רהיט מסיבי וגדול שתופס מקום מכובד בריהוט הבית. כאשר אנו רוכשים ארון אנו רוצים שהוא יחזיק מעמד לתקופה ארוכה ככל האפשר. שנים של שימוש, תוך פתיחת וסגירת ארונות, עלולות לשחוק את הרהיט מהר מאוד.

לכן חשוב מאוד לבדוק את חומר הגלם של הארון – הפורמייקה, הברזל, הזכוכית וכדומה, האם הוא איכותי מספיק בהתאם לשימוש שתעשו בו, והאם הוא יחזיק מעמד לאורך זמן.

גודל הארון

בחירת ארון הזזה צריך להיות, כמו כל רהיט שאתם רוכשים, מותאם לגודל המוקצה לו בבית. אנחנו כמובן רוצים לחסוך במקום בחדר, לכן הפתרון של ארון הזזה וגם מזנון 3 יחידות הוא מושלם. החלל שנוצר בעת פתיחת דלת ארון רגיל, נחסך בארון הזזה. עם זאת שטח האחסון של פנים הארון עדיין נשאר גדול. המבחר העצום שקיים בשוק גם מאפשר לכם לבחור ארון בעל מספר דלתות, לנוחיותכם.