שעוני כסף לנשים – לאיזה גוון עור הם מתאימים? 

שעונים לנשים קיימים במגוון של מתכות ורצועות. יש הבדל כאשר מדובר על עור בהיר או כהה כאשר בוחרים שעוני כסף לנשים. הניגוד בין הזהב לעור בהיר הוא שונה בין הניגוד שיש לעור כהה וזהב. יש מקרים בהם לעור שחום מאוד יתאים שעון מוזהב ויש מקרים שלא. שעון כסף שמונח על יד מאוד בהירה יכול שלא להיות בולט מספיק, ולכן חשוב לענוד את השעון ולבחון את המראה באור יום. כמובן שזה גם עניין של העדפה וסטייל אישיים. יש נשים שלא מעוניינות לענוד שעון כסף, או שעון זהב ללא קשר לצבע העור. להמשך קריאה בנושא שעונים לנשים בצבע כסף

צבע הרצועה

בדיוק כמו צבע השעון עצמו, יש לבחור גם את צבע הרצועה. שעוני כסף לרוב לא ישולבו עם רצועת זהב, אלא עם רצועת כסף או רצועת עור. כדאי מאוד להתאים את הרצועה ואת השעון עצמו לסגנון האישי של מי שיענוד את השעון (אם מדובר על מתנה למשל). חשוב להקפיד על חיבור צבעים בין גוף השעון לבין הרצועה כך שהשילוב לא יהיה חזק מדי לעין.

גוון העור

שעון כסף עם רצועה שחורה למשל יכול מאוד להתאים לאישה אחת עם גוון עור כהה, אך לא יתאים לגוון עור בהיר או מנומש. ולכן חשוב לבצע את ההתאמה הספציפית.

התאמת צבעים וחומרים

ניתן גם להתאים את הרצועה לפריטים הנוספים. אם למשל השעון מיועד למי שמסתובבת רוב היום עם תיק עור חום, כדאי לנסות לרכוש שעון עם רצועת עור חומה באותו הגוון על מנת לקבל התאמה מקסימלית של הצבעים. לעתים אגב גם ניגוד צבעים משחק תפקיד ומתאים יותר, וניתן לשחק עם צבע בהיר לעומת כהה.