הסעות לנתב"ג – כך תגיעו בזמן לשדה

נתב"ג היא למעשה מסלול תחבורה מרכזי בישראל. כל יום, כל היום יוצאות טיסות למקומות שונים ברחבי העולם הגדול. מה מחייב הרבה מאוד אנשים למצוא את הדרך היעילה, המהירה וגם הזולה ביותר בדרך לטיסה. 

נמל התעופה בן גוריון הוא נמל התעופה הבינלאומי המרכזי בישראל. הוא ממוקם בעיר לוד, שהיא אזור מרכזי בתל אביב. הוא משמש כמרכז עבור רוב חברות התעופה הפועלות באזור המזרח התיכון וצפון אפריקה.

לשדה התעופה מגוון שירותים כולל טיסות לאירופה, צפון אמריקה, אסיה ואוסטרליה. ישנן טיסות ישירות מלונדון לתל אביב וכן מערים גדולות אחרות באירופה לנמל התעופה בן גוריון.

כולנו יודעים שלהגעה בזמן לשדה התעופה ישנה משמעות רבה לעמידה בזמנים של כל הצוותים.

 

חוסכים מקום חניה בנתב”ג

לשדה התעופה יש אזור חניה לא גדול, ולא קל למצוא מקום להחנות את הרכב. 

בישראל יש לנו הרבה טיסות לנתב"ג וממנה. זהו שדה התעופה העמוס ביותר בעולם לפי מספר נוסעים בעולם. כך שבכל רגע נתון יש הרבה מאוד מכוניות חונות בשדה.

שירותי ההסעות לנתב”ג כמובן חוסכות את הצורך בחניה בשדה וגם את העלויות הגבוהות הכרוכות בכך.

התחבורה לנתב"ג היא אחד ההיבטים החשובים ביותר בכל טיול. זה לא רק על הזמן שלוקח להגיע לשם, אלא גם על כמה זמן לוקח לך להגיע ליעד שלך. 

התחבורה לנתב"ג מהווה אתגר משמעותי עבור העיר תל אביב. היא ממוקמת בלב אחת הערים החשובות בישראל ומונה למעלה ממיליון איש. אולם מיקומו של שדה התעופה מקשה ומסוכן את הגישה אליו.

עם התפתחות שירותי ההסעות, התחבורה לנתב"ג הפכה לקלה ונוחה יותר. עם זאת, זה עדיין רחוק מלהיות נוח באמת. השירות שאנחנו מציעים יקל עליכם מאוד.

להזמנת שירותי הסעות לנתב"ג: https://dubbus.co.il/