מקלחונים

אם העיצוב של הבית חשוב לכם, אתם וודאי רוצים לדעת שכל מקום ופינה בבית יראו טוב ויהיו מעוצבים בהתאם לטעם שלכם ובהרמוניה בין כל האזורים והחדרים בבית. כשמדברים על עיצוב הבית בדרך כלל אנשים רבים מתייחסים לעיצוב של הסלון מבחינת ריצוף והריהוט, של המטבח כולל הארונות ועוד. אבל לפעמים גם דברים קטנים יותר יכולים לגרום לבית שלכם להראות ממש טוב ולשדרג אותו. לא רק החלפה של ריצוף או החלפה של המטבח יגרמו לבית שלכם להיות מעוצב יפה יותר. ובכלל, יש עוד מקומות בבית שצריך לייחס להם חשיבות כאשר אנחנו מעצבים את הבית. חדר הרחצה למשל הוא אחד החדרים שהכי חשוב לעצב אותם. אנחנו משתמשים בהם הרבה ולכן חשוב שהם יראו טוב ויהיו מעוצבים בצורה כזו שנרגיש נוח ונעים בהם. בחדרי רחצה רבים יש מקלחון וחשוב מאוד שגם הוא יראה טוב ויהיה מעוצב.

באתרים רבים ברשת כמו גם באתר באטליין ניתן למצוא היום מגוון של מקלחונים מעוצבים ויפים שיכולים להתאים לסגנונות עיצוב שונים של בית ושל חדרי מקלחת ואתם יכולים למצוא מקלחונים שיתאימו לטעם שלכם ולסגנון שאתם אוהבים. 

איך בוחרים מקלחונים?

אז כמו שציינו, העיצוב הוא דבר חשוב ולכן כשאנחנו בוחרים מקלחון חשוב שנעשה זאת בצורה חכמה. חשוב שהמקלחון יתאים לחדר המקלחת מבחינת העיצוב. הכוונה היא לעשות שימוש נכון בהתאמה של המקלחון ושל כל חדר המקלחת. ההתאמה יכולה להיות של החומרים או הצבעים של המקלחון והאביזרים למקלחון. אם יש לכם קושי להחליט, אתם יכולים להתייעץ עם מעצבת פנים לגבי המקלחון שיתאים לכם. 

מעבר לכך שהמקלחון צריך להיות יפה ומעוצב, הוא גם צריך להיות פרקטי. לכן חשוב מאוד שתבחרו מקלחון שמתאים לכם. אם חדר הרחצה הוא קטן, אז בהתאם גם המקלחון צריך להיות קטן. יש מקלחונים עם דלת אחת, יש מקלחונים עם שני דלתות ויש כאלה שהם רק עם מחיצה ולא עם דלת. אתם צריכים להתאים את מבנה המקלחון לחדר המקלחת שלכם על מנת שיהיה לכם נוח להשתמש במקלחון.