מתקן לנעליים – לא רק סדר וניקיון גם ריח….

אם אתם מסוג האנשים אשר מקפידים להתאים לכל בגד נעל מתאימה, וודאי גם אתם שוברים את הראש מה לעשות עם כמויות הנעליים שמציפות את הבית ומחפשים פתרון מוצלח היכן ניתן לאחסן אותם בצורה הטובה ביותר.

אחת הבעיות העיקריות באחסון נעליים היא העובדה כי לא ניתן לאחסן אותם בארונות הבגדים. ארון הבגדים אינו מיועד לנעליים ולכן הוא לא מעוצב בצורה אשר תתאים לאחסון נעליים (ראו באתר), בנוסף לכך, לא מומלץ לאחסן נעליים יחד עם בגדים מכיוון שהריח של הנעליים עלול לדבוק בהם.

נעליים, נעליים, מה עושים איתם?

קיימים כיום מגוון פתרונות אחסון לנעליים ומלבד העובדה כי הם מעוצבים ובנויים במיוחד עבור אחסון נעליים, הם גם מסייעים לשמור על הסדר בבית, מכיוון שהם מונעים את המראה הלא אסטטי של נעליים בכל מקום. מתקני הנעליים יהיו על פי רוב פתוחים או בעלי מדפים מחוררים על מנת לתת לנעליים לנשום וכדי שריח הזיעה יתנדף מהן.

מתקני אחסון לנעליים מעוצבים בצורה אסטטית ויפה כך שניתן להעמיד אותם בכל חלל בבית מבלי להרוס את המראה היפה והמטופח. ולא רק זאת, מתקן נעליים מעוצב יכול גם לשדרג את מראה החדר ולתת לו נגיעה אלגנטית ולהוסיף על היופי שקיים.

מתקן אחסון = שמירת נעליים לאורך זמן

מתקן אחסון לנעליים הוא גם פתרון מצוין לאנשים בעלי נטייה לאיבוד נעליים. כמה פעמים קרה לכם שעמדתם לצאת מהבית אך גיליתם כי מזוג הנעליים שרציתם לנעול קיימת רק נעל אחת? דבר זה יכול להימנע כאשר מאחסנים את כל הנעליים במקום אחד ייעודי.

סיבה נוספת וחשובה מאוד מדוע כדאי לכם לרכוש מתקן לאחסון נעליים היא, הפגת ריחות לא נעימים מנעליים. ישנם אנשים שמזיעים מאוד בכפות הרגליים וכמובן שהריח עובר לנעליים, מתקן הנעליים יהיה המקום המושלם להניח בו את הנעליים מבלי שהריח יתפשט לכל הבית.

נקודה נוספת שכדאי לתת עליה את הדעת היא, שנעליים אשר מסתובבות ברחבי הבית ונזרקות בכל פינה, עלולות להיהרס מהר יותר מאשר נעליים שמאוחסנות כמו שצריך בארון ייעודי. הארון שומר על איכות החיים של הנעליים ומאפשר לכם ליהנות מהם לאורך זמן רב יותר.