מאיזה גיל ניתן להכנס לחדר בריחה של שרלוק הולמס?

חדרי בריחה הפכו לטרנד לוהט, בעוד שכיום, לא רק בישראל ישנו מגוון רחב של חדרים אטרקטיביים המציעים פעילות מלאת אדרנלין – אלא שגם בארצות אחרות כמו ארה"ב, ארצות באירופה ואפילו בהודו, בארצות ערביות ובסין: ישנם חדרים פעילים.

חדרי בריחה מציעים חוויה כיפית לכל הגילים, בעוד שהם מקוטלגים עבור מבוגרים, בני נוער, עבור זוגות וכדומה. בעוד שישנם חדרים המתאימים לקשישים ואפילו חדרי בריחה להצעת נישואין. אבל מה בנוגע לחדר בריחה שרלוק הולמס? האם הוא מתאים לילדים?

לפני שנסביר מאיזה גיל כדאי לחוות את החוויה של שרלוק הולמס, חשוב להכיר את הסיפור מאחורי האיש וההגדה:

שרלוק הולמס הוא דמות בדויה וגיבור של ספרים, סרטים וסדרות שמגוללות את החוויות של בלש פרטי וסוכן חשאי. שרלוק מפענח בזכות עצמו ובעזרת העוזר שלו, פשעים חמורים ומסתוריים,  ולאחר מכן מדווח ומסייע לרשויות המודיעין הבריטי.

חדר בריחה שעוסק בהרפתקאות שרלוק הולמס, מוביל את המשתתפים להרפתקה יוצאת דופן! מי שיכנס לחדר, יגלם את הבלש המהולל וינסה לפענח פשעים שצריך לחקור כמו מקרי שור בבנק גדול, רצח שהתרחש במקום, ונטרול פעולות עוינות.

בעוד שהעלילה מתפתחת: החידות והרמזים הופכים סבוכים יותר ודורשים יכולות מעולות ומוח יצירתי. חדרי בריחה המתמחים ביצירת אווירה, נכונה, חידות מסתוריות והקניית חדרים משוכללים – יספקו לכם בילוי מושלם!

אז מאיזה גיל זה מתאים?

בשל העבודה שמדובר בפשעים כמו רצח, שוד ושאר עבירות מדומות שיש לפתור: רצוי ואף מומלץ לבחור בילדים בוגרים יותר שיצאו עמכם להרפתקה. ילדים מעד גיל 13 ייהנו מאד מהחוויה, בזמן שאם אתם מתכננים פעילות עבור מבוגרים – חדר שרלוק הולמס בראשון לציון יספק לכם חוויה כיפית ויוצאת דופן!

אז אם אתם מחפשים את חדר הבריחה המושלם, תוכלו לבחור בחדר הרפתקאות של שרלוק הולמס ובכך לשחק, לחוות חוויות מסעירות, ולהנות מפעילות מרגשת ומלאת אדרנלין.