שמפו ללא מלחים – מה הופך אותו לבריא יותר?

שמפו ללא מלחים הוא מוצר חדש . המוצר עשוי בנוסחה מהפכנית שאינה משתמשת במלח .

שמפו ללא מלחים נוצר במטרה לסייע לאנשים בעלי עור רגיש ואלרגיות, וכן למי שמחפש אלטרנטיבה לשמפו המסורתי. המוצר נוצר על ידי שימוש במרכיבים טבעיים כמו שמנים אתריים רוזמרין ואלגום, הידועים בסגולות הניקוי שלהם. יש לו גם נוסחה מיוחדת המסייעת בשמירה על לחות ובריאות השיער.

הרעיון מאחורי מוצר זה היה לספק ללקוחות אלטרנטיבה משתלמת וטבעית לחפיפת השיער, בין אם הם משתמשים במוצרי טיפוח נוספים לשיער כמו מסכות הזנה לה בוטה או נמנעים לחלוטין ממוצרי טיפוח שונים.

מה הופך אותו לבריא יותר ?

זהו שמפו חדש שאינו מכיל אף אחד מהכימיקלים הרגילים המצויים בשמפו מסורתיים. הוא אינו מכיל נתרן כלורי, סולפטים או פוספטים. שמפו זה יכול לשמש על כל סוגי השיער והוא לא מייבש את השיער, ולעיתים ניתן להשתמש בו בשילוב של סרום לשיער או מוצרי טיפוח משלימים אחרים.

שמפו ללא מלחים הוא אחד המוצרים שהושקו לאחרונה בשוק. שנוצר בכדי לתת מענה לאנשים שיש להם קרקפת רגישה, כמו גם לסובלים מאלרגיות ובעיות עור. השמפו משווק גם בשביל אנשים שלא רוצים להשתמש בכימיקלים קשים על השיער שלהם. שמפו זה מיוצר עם מרכיבים טבעיים, כלומר אינו מכיל אף אחד מהכימיקלים הרגילים שנמצאים לרוב בשמפו. זהו גם מוצר ידידותי לטבעוני, כלומר אינו מכיל מוצרים מן החי. השמפו יכול לשמש על כל סוגי השיער וזה לא הופך את השיער שלך לשמנוני כמו מוצרים אחרים.

הסיבה לכך שאנשים קונים מוצרים מסוג זה היא כי הם מאמינים שזה יעזור להם להימנע מסודיום כלורי וכימיקלים מזיקים אחרים במוצרי טיפוח השיער שלהם. הם גם מאמינים שזה יעזור להם להימנע מקורזל ויובש הקשורים לשמפו עם נתרן כלורי וכימיקלים מזיקים אחרים בתוכם. כמות המלח בשמפו עשויה להשתנות ממותג למותג. 

מותגים מסוימים עשויים להשתמש בנתרן כלורי לצורך ניקוי שיער, בעוד שאחרים עשויים להשתמש באשלגן כלורי או מגנזיום כלורי. המפתח לשימוש בשמפו ללא מלח הוא להבין מה טוב לקרקפת ולסוג השיער שלך.