הצללה לגינה – 4 נתונים שצריך לקחת בחשבון קידום שתיביי

כאשר יש לכם גינה או חצר ואתם מתכוונים להשתמש בה לצרכים שונים כמו משחקים עם הילדים או אירוח – כדאי לחשוב מראש על פתרונות הצללה מתאימים. הצל חיוני במיוחד באקלים הישראלי החם וחשיפה ממושכת לשמש תגרום לנזקים כבדים בטווח המיידי וגם הארוך, כמו פגיעה בעור, תחושות יובש ומחלות נוספות. פתרונות הצללה איכותיים הינם הכרח כדי להגן על בני הבית, המבקרים והאורחים, בדיוק כמו במגרשי ספורט ואתרים אחרים. את היריעות אפשר לשאת גם לאירועים מחוץ לבית כמו טיולים או חוף הים.

פתרונות ההצללה מחייבים רכישה אחראית ולכן יש לפחות ארבעה נתונים שצריך לקחת בחשבון:

  1. יש הבדל בין איכות ההצללות – הצבע השחור מעניק הצללה טובה יותר מאחרים כמו ירוק כחול או בז'. לפני בחירת הצבע עליכם לברר מהי איכות ההצללה שלו, ולקחת בחשבון גם שבחלק מהדגמים יש הגבלה על מבחר הצבעים.
  2. איכות החומרים – כדאי לברר כמה תפירות יש ביריעת ההצללה שאתם מתכוונים לרכוש, מאיזה חומר היא עשויה ואיזה ציוד נלווה נדרש לשם ההתקנה, כמו טבעות ותיקי נשיאה. אסור להתפשר על איכות נמוכה וכדאי לרכוש את המוצרים רק מחברה אמינה באתר הזה.
  3. טעם אישי – יש מגוון יריעות בשוק לצורך הצללה ולכן אפשר לבחור בצבע ובצורה לפי טעמכם אבל כדאי גם להיות בטוחים שהם אכן יעשו את העבודה הנדרשת ולא יבצעו הצללה לגינה באיכות נמוכה בגלל הנתונים הפיזיים שלהם. בחירה בהצללה לא אפקטיבית תעלה לכם ביוקר בהמשך ועלולה לגרום נזקים לבריאות.
  4. תחזוקה ואורך חיים – על היריעות יש אחריות ועדיף שתהיה ארוכה ככל האפשר. כמו כן תצטרכו לדעת לתחזק אותן במקרה של שחיקה רטיבות או לכלוך.