ייבוש תת רצפתי רציני הוא הסיכוי היחיד שלכם להתמודד עם הרטיבות ברצפה

לעיתים זה קורה ורצפת הדירה מוצפת במים, קיימות לכך סיבות שונות. אולם הצפה זו גורמת לנזקים לא רק למרצפות אלא גם לקירות. אז מה ניתן לעשות? כיצד מונעים נזק רציני יותר? כאן נכתוב על ייבוש תת רצפתי ומה זה אומר.

ייבוש תת רצפתי רציני

והיה והרצפה הוצפה במים בהחלט יש לכך פתרון ייחודי. ישנם קבלנים בארץ, אמנם לא הרבה, המציעים לטפל ברטיבות אשר נוצרה מתחת לרצפה, כל זאת ללא בלגנים מיותרים, אין שום צורך לשבור קירות או להוציא את המרצפות.

כיצד ייבוש תת רצפתי מתבצע?

את הייבוש מבצעים בעזרת מכונת ייבוש רטיבות כלואה. אתם אמנם תוכלו להבחין בה, אולם מחוברים אליה צינורת באמצעותם מבצעים את העבודה.

אל מי פונים?

יש לפנות אל חברת ייבוש תת רצפתי שמתמחה ברטיבות קפילארית. היא תספק אינפורמציה חשובה אודות עבודת הייבוש. בראש ובראשונה עובדי החברה יבדקו מהי הרמה של הרטיבות. דבר זה נעשה באמצעות לקיחת דגימות או של חצץ או של חול, את הבדיקה מבצעים באמצעות מכשיר אשר יצביע על רמת הרטיבות, וכך גם ניתן להעריך את הנזקים שנגרמו לבית שלכם.

מהם שירותי הייבוש אותם החברה מציעה?

מדובר בכמה סוגי ייבוש: ייבוש תת רצפתי של פרקט, ייבוש תחת מרצפות סומסום, ייבוש של חול שספג רטיבות מתחת לרצפה, ייבוש של חצץ, ייבוש של כל סוגי המרצפות שהוצפו במים, ובנוסף, החברה תעניק לכם שירותי ייבוש של שטיחים שנפגעו כתוצאה מההצפה.

ייבוש באמצעות טכנולוגיות מתקדמות

בכדי לבצע את העבודה יהיה עליכם לפנות לחברה העושה שימוש בטכנולוגיות המתקדמות ביותר,  העוסקת לא רק בייבוש תת רצפתי, אלא גם באיתור נזילות, זאת באמצעות מצלמות תרמיות. והמחירים? פשוט מעולים!