איטום קירות חיצוניים – מה זה בדיוק אומר?

המאמר באדיבות http://s-israel.co.il

בשנים האחרונות, יותר ויותר בעלי בתים ודירות פרטיות הופכים מודעים לצורך של חידוש המבנה, כמו תיקון וחיזוק של האלמנטים שבו, זאת מידי מספר שנים. מדינת ישראל שלנו – היא אמנם צעירה ומתפתחת בכל הזמן – אבל עדיין קיימים בה מבנים משנות החמישים השישים השבעים והשמונים. מבנים כאלה שלקראת שנת 2020 זקוקים בוודאי לתיקון חיזוק וחידוש; דורשים בין היתר איטום קירות חיצוניים. הפעולה תאפשר מניעת רעש ותהודה כמו גם מניעת כניסה של קור עז, חום גבוה ורטיבות.

הקירות של המבנה הם חלק מהמוקדים שיש לתקן ולחזק בכל מספר שנים, בעוד שלמרות העובדה שמרבית המבנים בארץ נבנים בבטון (חומר חזק במיוחד) – פגעי מזג האוויר עדיין גורמים לנזק זאת בעקבות הזמן שעובר, בשל התיישנות חומרים ושאר סיבות. כל אלה מובילים לכך שיש לחדש ולאטום את הקירות החיצוניים.

אבל מה זה אומר – איטום קירות?

המבנה שלנו בנוי מקירות עשויי בטון מחופים באבן שבתוכם שכבות בידוד. בכך נוצרים מבנים ים תיכוניים חזקים ועמידים כמעט מפני כל פגעי הסביבה. עם זאת, תנודות של כדור הארץ, אקלים והתיישנות של החומר – מובלים לא פעם לסדקים, גבשושיות, ושאר בעיות ותקלות בקירות; מה שמוביל לצורך במומחים בתיקון ואיטום קירות.

מתי צריך לאטום?

בכול הנוגע לזמן בו צריך לאטום קירות חיצוניים, חשוב לדעת כי אין זמן מתאים, נכון או קבוע לביצוע העבודה, שכן התפוררות או היסדקות של קיר יכולה להתרחש בכל זמן ובכל מקום. לכן, אם יש לכם חשד קל שבקלים כי המבנה מתחיל להתפורר – זה הזמן לפנות אל המומחים שלנו, כדי שאלה יוכלו לאבחן ולספק לכם מסקנות ותוצאות. עם זאת, נהוג לשער כי מבנים בני שלושים שנה ויותר; אכן יזדקקו לחידוש, תיקון חיזוק ואיטום הקירות.

מספר יתרונות בעת שיפוץ קירות בטון

כאשר אתם מבצעים איטום מחודש של קירות חיצוניים, אתם נהנים ממגוון רחב של יתרונות, והם:

 • שיפוץ המרחב איטום מחודש ומגורים או עבודה במבנה אטום לקור חום ורעשים.
 • שיפוץ המבנה וקיומו למשך שנים רבות.
 • ביטוח מפני סכנה או התמוטטות של המבנה.
 • העלאת ערך הנכס במידה ותרצו להשכיר או למכור את הנכס עם הזמן.
 • מגורים במקום נעים כזה שנראה מעוצב ואסתטי כמו גם תקין וחזק.

הדרך בה איטום קירות חיצוניים מתבצע

העבודה נעשית באמצעות אבחון הקירות, אבחון נזקים או תקלות, תכנון נכון ושיתוף הלקוח בתקלות ולאחר מכן קבלת הצעת מחיר נוחה. בעת העבודה, יעלו המומחים שלנו, באמצעות כלים בטיחותיים כמו מנופים, סלי הרמה או ציוד סנפלינג; אל המקום בו נדרשים תיקונים, ובאמצעות כלי עבודה בטוחים – ימלאו סדקים, יחליקו גבשושיות ויחזקו את המבנה על כל דלית אמותיו.

ככה מוצאים את אנשי המקצוע הטובים ביותר!

כדי למצוא את אנשי המקצוע הטובים ביותר, יש לפנות אלינו בצור קשר. אנו נספק מקצועיות, אמינות, אחריות, כלי עבודה בטיחותיים ושירותי תיקונים נוספים בעת הצורך.

כאשר אתם בוחרים משפצים, שימו לב כי מדובר באנשי מקצוע מיומנים להם תעודת קבלן רשום. תעודה זאת מבטיחה לכם כי אתם שוכרים אנשי מקצוע מיומנים אשר לא הוגשה נגדם תביעה ב5 השנים האחרונות.

כמה דגשים שיש לשים אליהם לב בבחירת חברה לאיטום ועבודות בגובה:

בזמן הבחירה, שימו לב כי המקצוענים מנחים אתכם בכול השלבים שיש לבצע. כאשר אתם בוחרים בשירותים של חברת איטום חשבו לשים דגש לנקודות הבאות:

 • איכות.
 • שירות.
 • התחשבות.
 • אמינות .
 • מקצועיות.
 • תשומת לב לפרטים.
 • מחיר נוח ועבודה איכותית.

לסיכום, כדי לחזק מבנה ולהפוך אותו לאסתטי נעים למגורים בטוח ובעל ערך – יש לבחור במומחים לעבודות בגובה, אשר יספקו לכם את כל הנדרש כדי שתוכלו להמשיך לגור במבנה בטוח איכותי ונאה.