איטום מבנים בסנפלינג – כל המידע על השיטה

המאמר באדיבות סנפלינג ישראל

ככל שמבנה מתיישן, מזגי האוויר והאקלים המשתנים, משפיעים על הבניין, על האיטום, על האריחים ועוד ליקויי בניה שונים הדורשים שיפוץ יסודי.

בעבר השיפוצים והעבודות החיצוניות היו מתבצעים על ידי בניית פיגומים גדולים ומסוכנים סביבות הבניין. היום הדרך הנוחה והרווחת ביותר של שיפוצי מבנים חיצוניים, הוא על ידי סנפלינג. 

איטום מבנים בסנפלינג, היא צורת ביצוע מועדפת מכמה בחינות.

  1. נוחות – הפיגומים שהיו נבנים בעבר בשביל תיקונים שונים, היוו פגיעה קשה בסביבת הבניין, רמיסת הגינה, רעש המפריע את שגרת החיים ותפיסת מקומות חניה. כאשר הפיגומים מונחים בחצר ימים ושבועות, הם גם מפריעים לפרטיות השכנים. כמו כן רמת הסיכון הגדולה הקיימת בעבודה על פיגום, נחסכת בשיפוץ עם סנפלינג.
  2. יעילות וגמישות – יעילות העבודה משתפרת מכיוון שהעובד נמצא במיקום נוח לביצוע השיפוץ ועודים רבים מעידים כי הספק העבודה הוא גדול יותר.
  3. בטיחות העבודה – אנשי המקצוע המתמחים גם בשיפוץ וכמובן בסנפלינג. מרגישים בטוחים יותר בעבודתם בצורה זו, מכיוון שרמת הבטיחות של הסנפלינג היא גבוהה מאוד. העובד מחובר לחבלים שונים המחזיקים אותו היטב, כמו כן גם מוצרי הבניה והחומרים הדרושים מחוברים לחבלים בצורה בטיחותית גבוהה. איטום מבנים בסנפלינג מונעת תאונות עבודה רבות ונזקים כמו קריסת סולמות ופיגומים.
  4. גישה קלה לכל מקום – כשהעובד אינו מוגבל בשטח הפיגום והוא מחובר לחבל באופן המאפשר לו לנוע, הוא יכול לדחוף את עצמו לכל פינה שזקוקה לשיפוץ מבלי לחשוש מנפילה מהפיגום עקב אי יציבותו. כך העובדים מגיעים לרמת ביצוע מושלמת כאשר הם עוברים על כל פינה וצינור.
  5. מחיר זול יותר – מכיוון שאין צורך בהקמת פיגום העולה הון, העבודה תעלה לכם מחיר נוח וזול יותר.