שמשוניות לקישוט קירות בית הספר – מהו טווח המחירים?

איזו הרגשה נפלאה לפתוח את הבוקר בכיתת בית ספר לילדים כאשר המקום מקושט ומאובזר במיטב הקישוטים והתפאורה הנהדרים שחשבתם עליהם בקפידה. כאחראים על עיצוב הכיתה, מוטל עליכם תפקיד חשוב מאין כמותו, שלא רבים יודעים להעריכו כראוי. עיצוב חדרי ילדים, גני ילדים וכיתות לימוד הינו עניין רציני למדי שמשפיע על אורח הרוח של הילדים וכמובן על האיכות הלימודית והרגשית שלהם. מקום שמעוצב בצורה מאירת עיניים ומותאמת לסגנון של הילדים מוכח כמקום בו יש הצלחה לימודית, אישית והתנהגותית מצד הילדים.

מה זה שמשוניות ולמה הן חשובות לכיתה?

שמשוניות אלו בדים מיוחדים המיועדים לתלייה על גבי קירות ומהווים מעין פוסטר, פלקט שיש עליו תוכן חינוכי חשוב לילדים. שמשוניות לקישוט חייבות להיות מאירות פנים, בצבעים בהירים, כתובים בשפה פשוטה שמתאימה לאותה שכבת גיל וכמובן תלויה בצורה שלא מסכנת את בטיחותם של הילדים. תוכן שמשוניות יכול להיות כל דבר הקשור לנושאי הלימודים או לחוויות הילדות של הילדים – עונות השנה, מעגל השנה בדגש על חגים ואירועים מיוחדים, ראשי ממשלה ונשיאי ישראל, שפה, למידת אותיות, למידת מספרים ועוד. תוכלו להתאים את ה שמשוניות בהתאם לרמה החינוכית אליה אתם מייעדים בכיתה שלכם.

שמשוניות יכולות להיות הן בקירות שבתוך כיתות הלימוד והן מחוצה להן. חשוב מאוד לתלות אותן בגובה שמתאים לגובה הממוצע של הילדים המסתובבים באותו אזור. חשוב מאוד לבחור בחומר איכותי וחזק שיחזיק מעמד לאורך השנה הנוכחית לפחות.

מה טווח המחירים של שמשוניות?

אז בפועל כמה זה יוצא? זה כמובן תלוי בממדים של ה שמשוניות – אורך ורוחב. לרוב, שמשוניות יכולות לעלות בין 90 ₪ לכמה מאות שקלים, כשהגדולות והיקרות שבהן יכולות להגיע ל500 ₪. מדובר לרוב בשמשוניות המיועדות לכניסה לכיתה, שמשוניות עיקריות על גבי קירות מרכזיים בבית הספר וכדומה.

>למגוון רחב של שמשוניות בגדלים שונים בקרו באתר ילדות מתוקה