משחקים סמי הכבאי

סמי הוא כבאי שאוהב לשחק עם משאית הצעצועים שלו בבית הכיבוי. סמי הוא דמות בדיונית שמהווה גיבור של ספר ילדים. הספר מספר את הסיפור על איך סמי מציל את עירו מהנבל המרושע, אדון האופל, כדי להציל את משפחתו וחבריו. 

דמות זו שימשה בספרים ובסיפורי ילדים רבים המלמדים ילדים על החשיבות של חברות, שיתוף וטוב לב לאחרים. בשנים האחרונות, ולאחר שסמי הכבאי הפך לדמות אהובה מאוד על ילדים, החלו לייצר צעצועים שונים הממותגים עם דמותו של סמי וכן מדמים את פעולותיו בספרים ובסרטים.

מחפשים צעצועים של בקוגן? היכנסו >>

משחקים ממותגים עם סמי

כאמור, ישנם צעצועים שונים הממותגים בדמותו של סמי והמטרה בהם היא ‘להחיות’ את סיפורו של סמי ולהכניס את הילדים לחוויה שלו. בין המשחקים השונים ניתן למצוא את ‘בובת סמי’, בובה שמשמיעה קולות, אביזרים שונים שלו ועוד.

בובת סמי הכבאי הוא צעצוע שיכול ללמד את ילדכם על בטיחות. יש לו ראש כבאי עם עיניים מהבהבות, מסור וצינור. כשתשמע את צליל הצפירה, הוא יתחיל לצעוק "אש!" ולהניע את ידיו ורגליו לכיוונים שונים.

סמי הכבאי – ללמוד בכיף על זהירות מאש 

צעצועי סמי הכבאי הם משחקים נהדרים להנאת הילדים. זהו משחק פשוט שעוזר לילדים ללמוד על בטיחות אש. מטרת המשחק היא לעזור לסמי הכבאי לכבות שריפות על ידי לחיצה על חלקי גופו. המשחק מלמד ילדים כיצד לכבות שריפות וגם עוזר להם להבין את החשיבות של בטיחות אש. 

הצעצוע מיועד לילדים לשחק איתו וללמוד על בטיחות אש. משחק זה נהדר עבור מיומנויות מוטוריות של ילדים וכישורים קוגניטיביים גם כן. אני ממליץ על המשחק הזה להורים שיש להם ילדים בסביבות הגילאים 3 עד 5 שנים.