משכנתא הפוכה

לא לכל אחד מתאים לקבל משכנתא הפוכה; אנשים שיש בבעלותם נכסים בשווי ההלוואה הרצויה, יוכלו לקבל משכנתא הפוכה. זו אחת מהאפשרויות היותר איכותיות לקבלת הלוואת משכנתא מהבנק ועל כך, נביא במאמר זה.

משכנתא הפוכה 

בני 60 פלוס או שבבעלותכם נכס? אתם זכאים לקבל משכנתא הפוכה באתר פרץ פיננסים. משכנתא זו, נועדה לאפשר למי שאין בידו 30 אחוז מזומן מערך הבית, לקבל משכנתא הפוכה על ידי משכון נכס שבבעלותו. זו אחת מאפשרויות קבלת המשכנתא הטובות ביותר שיש היום.

כאמור, היא מיועדת למי שיש בבעלותו נכס שכבר שולם ולא עומד תחת משכנתא בפני עצמו. כך, הבנק ייתן לכם משכנתא הפוכה בהתאם לשווי הנכס.

עשו שיעורי בית לפני קבלת משכנתא 

לפני שאתם מגישים בקשה למשכנתא, מומלץ לעיין בדוח האשראי שלכם כדי לבצע תיקונים או לעבוד על שיפור האשראי שלכם. כדאי גם לבדוק את כל ההוצאות שבבעלות על הבית ולתכנן את התקציב בהתאם.

לבסוף, השוו את כל אפשרויות המשכנתא שלכם מבחינת שיעור, טווח הלוואה וסוג, כדי למצוא את האפשרות המתאימה לכם. אם תצטרכו לבצע התאמות מאוחר יותר, תוכלו לשקול למחזר את המשכנתא שלכם, קבלו ייעוץ באתר פרץ פיננסים.

חשבו את התשלום החודשי שלכם 

תשלום המשכנתא החודשי שלכם, יהיה תלוי במחיר הבית שלכם, מקדמה, תקופת ההלוואה, ארנונה, ביטוח הבית ושיעור הריבית על ההלוואה (התלויה מאוד בניקוד האשראי שלכם). כאשר תדעו את ההיסטוריה שלכם, תוכלו לקבל תנאי הלוואה בהתאם.

האשראי שלכם 

אשראי טוב, הוא חיוני לקבלת משכנתא בתנאים טובים. גלו את ציון האשראי שלכם והקפידו לבדוק היטב את דוח האשראי שלכם לאיתור שגיאות, שכן המלווים ישתמשו בו כדי לקבוע אם אתם זכאיים להלוואה. כך בדיוק תוכלו לקבל משכנתא מצוינת.