משחקים מומלצים לסוני 4

אין ספק כי סוני 4 היא אחת מקונסולות המשחק הפופולריות ביותר בכל הזמנים אם לא הפופולרית ביותר. גם לאחר היציאה של סוני 5 עדיין ישנם משתמשים רבים שנשארו נאמנים לסוני 4 ו/או עדיין לא שידרגו את הקונסולה לסוני 5. חברת סוני הלכה לקראת לקוחותיה בכך שמשחקים רבים הנוצרים כיום לסוני 5 עדיין יכולים לפעול היטב על סוני 4 ומאפשרים למשתמשים לבצע את השדרוג בזמן וביכולת שלהם, בנחת. בינתיים תוכלו גם אתם ליהנות מכמה משחקים מומלצים לסוני 4 שוודאי יסדרו לכם שעות רבות של הנאה ועניין.

מורטל קומבט 11 

בין המשחקים הפופולריים ביותר בקונסולות המשחק (וגם בין nintendo switch משחקים) הוא משחק הלחימה של מורטל קומבט. כעת בגרסת מורטל קומבט 11 של המשחק לסוני 4 תוכלו ליהנות מעשרות דמויות אייקוניות של הסדרה המצליחה עם טכניקות קרב מדליקות ואכזריות, גרפיקה עוצמתית ומרהיבה ועוד. לכל דמות יש כמובן את המהלכים הייחודיים שלה והדמויות כמובן מבוססות גם על סדרת הסרטים המצליחה. 

פיפא 22 לסוני 4:

פיפא 22 היא משחק הכדורגל מהסדרה המצליחה של פיפא שניתן לשחק בה במגוון קונסולות משחק (יש לרכוש את הדיסק המתאים לקונסולה שלכם כמובן), כאשר המשחק לסוני 5 מתאים גם למשתמשי הסוני 4. עם מנוע משחק מתקדם, תרגילים חדשים, יכולות משופרות ובינה מלאכותית גבוהה יותר מאיי פעם תוכלו ליהנות ממשחק הספורט הפופולרי בכל הזמנים.

Far Cry 6 – אחד המשחקים המרתקים ביותר

אחד הכותרים המפורסמים והפופולריים ביותר בעולם בו אתם נמצאים על אי הנקרא YARA הנחשב לאי טרופי יפיפה. הבעיה היא שהוא נשלט על ידי דיקטטור אכזרי וחסר רחמים הנמצא בנקודת הזמן שבה הוא רוצה להעביר את השלטון לבנו ומתחיל ללמד אותו כיצד להתנהג ולשלוט בעם בצורה המאפיינת אותו. במשחק זה אתם תשחקו לוחם גרילה שמטרתו היא לבצע משימות המורידות את הדיקטטור הנורא משליטתו באי. עלילה מרתקת, גרפיקה מרהיבה וחוויית משחק יוצאת מגדר הרגיל מובטחת לכם.