חנויות רהיטים מומלצות בצפון

הנכם נמצאים בסיום השלב של העיצוב והלבשה של הבית שלכם. עכשיו אתם בוודאי מרימים גבה ושואלים את עצמכם – איזו סוג של רהיטים ואיפה לבחור. מפאת הסיבה כי ההיצע בשוק במדינת ישראל הינו עצום וקל ללכת לאיבוד עם כל החלופות אשר מצויות בתחום של הריהוט, צברנו בשבילכם מספר חנויות של רהיטים אשר אותן אנו מבכרים. כדי שתוכלו לוודא לאיזה חנות מומלץ לכם לפנות, פירטנו בכל חנות מה הסגנון העיצובי שלה. בנוסף לכך, במאגר זה יש מנעד רב של ממוצע של עלויות, החל מהכי יוקרתי ועד לעלות יותר סבירה, תלוי במה הנכם מעוניינים, בדקו כאן. בכל אופן, כדאי לכם להיכנס את רשת האינטרנט של החנויות האלו ולהתרשם מהסגנונות ומהדקורטיביות שלהן. כל אחת מחנויות הרהיטים אשר מפורטות ברשימה בזו מתאים עבור צורך שונה.

חנויות רהיטים מומלצות בצפון

  • המושבניקית הכפרית – טורקיז האוס – לחנות טורקיז הנהדרת והידועה להרבה אנשים יש מנעד רב של פריטי ריהוט לוויטרינה, לפינת אוכל, לשידה, בפרט שידה עבור חדר האמבטיה. בנוסף לכך, יש לה מגוון רב של אקססוריז, תאורה וכלי בית, בפרט מגוון רב באופן ניכר של ידיות עבור רהיטים. חנות מרהיבה ביותר, אשר שווה את הנסיעה שלכם אל המושב הזה אשר נקרא בני דרור. חנות רהיטים זו ממוקמת במושב בני דרור, רחוב התאנה, פינת החרוב.
  • מוסקט במושב אודים – חנות הרהיטים מוסקט, אשר נמצאת במושב אודים, מעניקה לכם שירות הן של בית קפה והן שירות של חנות לבגדי מעצבים, לכלי בית, למוצרים פנטסטיים עבור הילדים שלכם, לריהוט בפרט בגנון עיצובי של קלאסי או של כפרי, לאקססוריז ולמתנות עבור הבית שלכם. עסקינן בחנות מרהיבה, אשר מציעה שירות של רהיטים בעלות הוגנת ושווה לכל כיס. החנות ממוקמת ברחוב הדקל, אשר נמצא במושב אודים.
  • חנות רהיטים מדרה ברשפון – מדרה מהווה חברה אשר מייצרת מטבחים וריהוט נהדר באיכות ניכרת לעין המתבונן ובצורה של התאמה אישית. הסגנון העיצובי שלהם הינו בפרט קלאסי כפרי והם מעניקים שירות של מכירת ריהוט אופטימלי. תוכלו להתבונן בעיצוב שלהם בתוך אולם התצוגה של רשפון ובדף הפייסבוק שלהם, בו הם משווקים לעתים קרובות תמונות מפרויקטים של בתים ברחבי מדינה ישראל. היא ממוקמת ברחוב החרוב עשרים ברשפון.
  • חנות רהיטים מקסימה בשם טופ רהיט – חנות זו נוסדה לפני כעשרים וחמש שנה והיא פורצת בתחום הריהוט, בפרט הריהוט עבור חדרי שינה ושמה הולך לפניה. החנות אף מספקת מגוון נרחב של מזרונים אורתופדיים ומתחייבת למחירים הכי זולים שניתן למצוא כיום בשוק. החנות ממוקמת בעיר טבריה. בקרו באתר בכתובת https://www.toprahit.co.il/About.html