דירוג אוכל לכלבים מהזול ליקר

החברים הכי טובים שלנו זקוקים לארוחות מסודרות ומזינות, זו עובדה. בשונה מחברים שהם בני אדם ומסוגלים לדאוג לצרכים האישיים שלהם לבד, החברים ההולכים על ארבע צריכים לקבל מאיתנו את המזון האיכותי והטוב ביותר כדי לגדול ולהתפתח בצורה בריאה ותקינה. כשמדברים על אוכל לכלבים נהוג לעשות הבחנה בין סוגי האוכל השונים, כאשר הדגש העיקרי נמצא על מזון יבש לכלבים – המהווה את מרכיבי המזון הבסיסיים והחשובים ביותר בתזונה היומיומית של הכלב, ובנוסף לסוג אוכל זה קיימים מזונות משלימים כמו חטיפי, עוגיות, עצמות בטעמים ומרקמים שונים וכו'.

כיום ניתן למצוא אוכל לכלבים בחנויות שונות ואפילו בסופרים רגילים, אך ההמלצה היא לרכוש מזון לבעלי חיים רק מחנויות ייעודיות המתמחות במזון וציוד לכלבים, חתולים, מכרסמים וסוגים אחרים של בעלי חיים.

 

מה משפיע על מחיר אוכל לכלבים?

היצע סוגי האוכל לכלבים הוא מגוון ורחב במיוחד, כיוון יש אינספור חברות בכל רחבי העולם המתמחות בייצור מזון יבש לכלבים המכיל את כל אבות המזון החיוניים להתפתחותם. משום כך, מחיר אוכל לכלבים מגוון גם הוא ומתחיל מכמה עשרות שקלים ועד כמה מאות שקלים, כאשר טווח המחירים מושפע ממספר מאפיינים כמו גודל ומשקל שק האוכל, הרכב רכיבי המזון המצויים במזון, החברה שמייצרת את מזון הכלבים וכו'.

באופן כללי ניתן דירוג אוכל לכלבים מהזול ליקר על פי כמות הרכיבים הטבעיים הקיימת בשקי המזון היבש, כאשר חלבון מן החי כמו עוף, דגים, בשר בקר ועוד אשר נמצא במזון במצבו הגולמי ללא תהליכי עיבוד מלאכותיים מייקר את העלות של המזון, לעומת חלבון מן החי שעבר תהליכי עיבוד שונים.

 

האם אוכל זול נחשב פחות איכותי ומומלץ לכלב?

למרות שכולנו רוצים להעניק את הטוב ביותר לכלב שלנו, יש לקחת בחשבון כי אוכל איכותי המכיל חלבון מן החי במצבו הטבעי יהיה הרבה יותר יקר מסוגי מזון אחרים המכילים תחליפי חלבון מן החי, שגם הם נחשבים כמזון איכותי ומזין לכלב.

 

הכנסו עוד היום אל האתר של חנות חיות בראשון לציון.