הרמת כוסית לט"ו בשבט – מאיפה להזמין מגש פירות יבשים מפנק?

ט"ו בשבט הוא אחד מחגי ישראל. הוא פחות נוצץ אומנם מחגים גדולים ומוכרים אחרים אך הוא ללא ספק חג נהדר. בחג זה נהוג לשתול עצים ולאכול פירות יבשים, בעיקר אלה משבעת המינים שבהם נתברכה ארץ ישראל. בחג זה כמו בחגים אחרים נהוג בדרך כלל להרים כוסית לכבוד החג. מנהג זה נהוג לא רק בבתים פרטיים לא גם בבתי עסק שונים בין אם מדובר במשרד עם עובדים, חנות או מפעל. הרשו לנו לספק לכם מגשי פירות יבשים מפוארים ומפנקים בהתאם לגודל, לתקציב ולצרכים שלכם.

מה כולל מגש פירות יבשים מפנק לט"ו בשבט?

מגש פירות יבשים כולל בדרך כלל פירות יבשים מהסוגים הבאים: צימוקים, תמרים, שזיפים, אננס, משמש ועוד. כמובן נהוג להוסיף גם תאנים ופירות נוספים משבעת המינים לצורך הברכה וקיום מנהגי החג. ישנם מגשים שבהם מוסיפים גם מפירות העונה, כדורי שוקולד או מיני תוספות שיכולות להעשיר ולשדרג את המארז. בתי עסק שונים מזמינים מגישים אלו לצורך הרמת כוסית במשרד או מארזים קטנים יותר ומכובדים לחלוקה לעובדים לכבוד החג. גודל המגש, כמות הפירות שבו ועוד יהיו פרמטרים המשתנים בהתאם להעדפות הלקוח ורצונותיו. לדוגמה: ככל שהמשרד גדול יותר וכולל יותר עובדים כך מין הסתם כמות הפירות והמגשים תהיה גדולה יותר כדי להספיק לכולם.

מהיכן אפשרי להזמין? ובחירת המגש והעיצוב מהקטלוג:

אנו בחברת קאנאפס נשמח לספק לכם מגרשי אירוח ברמה הגבוהה ביותר, עם עיצוב מרגיש וצורת הגשה לבחירה. כמו כן תוכלו להתרשם מקטלוג המוצרים באתר ואפילו לבצע הזמנה מהירה ומאובטחת דרך האתר בקלות וביעילות, ללא צורך בהמתנה לנציג או סיבוכים מיותרים. אנו נבצע משלוח עד אליכם ביום ובטווח השעות שתזמינו. צרו קשר לפרטים נוספים וקבלת תמיכה נציג החברה 🙂