עגילי ניקוב – מה זה אומר?

חולמים על חורים באוזניים? מעוניינים לענוד לתינוקת עגילים מתוקות שיחמיאו לה כל כך? אולי לנקב חורים לילדה שכבר כל כך הרבה זמן מבקשת שהיא רוצה עגילים? בשלב זה אתם בוודאי תרצו להבין מהן השיטות הקיימות כיום, ובאיזו דרך ניתן לבצע את הניקוב באוזניים. לפני הכול יש להבין כי קיימות כיום מגוון שיטות ואפשרויות לניקוב חורים באוזניים. ולכם חשוב להבין מה ההבדל בין השיטות, ואיך כדאי ונכון לכם לבצע את הניקוב של החורים.

ניקוב בעגילים

עגילי ניקוב זה מושג רווח ששומעים אותו הרבה בתחום הניקוב. מדובר על עגילים מיוחדים אשר נועדו עבור ביצוע פעולת הניקוב. עגילים אלו מחודדים בקצה והם מאפשרים לבצע את החור באופן עדין ועם כאב מינימלי. עגילים אלו צריכים להישאר בתוך האוזן למשך זמן מה, עד להחלמה של האזור. לרוב ההמלצה היא להשאיר את העגילים הללו למשך שישה שבועות. במשך שבועות אלו יש להימנע כניסה לבריכה או לים, שכן זה מקור לזיהומים. כמו כן יש למרוח על האוזניים משחה מתאימה כדי למנוע התפתחות זיהומים.

לבצע את החורים אצל מי שיש לו מיומנות מיוחדת

החלטתם לבצע את החור באמצעות מכשיר לניקוב חורים או עגילי ניקוב? שימת לבכם לכך שיש לבחור חנות מקצועית בה הצוות מבצע את פעולת הניקוב בעדינות מלאה. מדובר על צוות שיש לו הבנה בתחום. הם למדו כיצד לבצע את השיטה ויודעים איך לעשות את זה בצורה קלה ונעימה ככל האפשר. יש להם את הרגישות הנדרשת כדי לעשות את הניקוב באוזניים בצורה בטוחה ובכאב מינימלי. ככלות הכול זו לא פעולת מכירה רגילה, כי אם ביצוע אקט שיש בו משמעות פיסית עבור הלקוח. הוא חש את הכאב והחור ילווה אותו לכל החיים. לכן חובה להבטיח כי מי שמנקב את החורים יודע כיצד לדייק ולבצע את הניקוב במיקום המדויק וביד רגישה ועדינה.

עגילי ניקוב – השיטה המנצחת

אפשר לומר כי כיום השיטה הטובה והמומלצת ביותר כיום היא שיטת הניקוב בעגילי ניקוב. העגילים נועדו עבור מטרה זו והן מותאמות היטב לביצוע הניקוב.