שכפץ

עובדים במערכת הביטחון או השירות אבטחה פרטי? כנראה שאתם צריכים שכפץ מעולה לשמור איתו על הגוף שלכם בשעת סכנה. במאמר זה, נגרום לכם להבין כמה חשוב לשים שכפץ בזמן פעילות ואיפה תוכלו לקנות אותו.

שכפץ

דברים יכולים לפעמים לצאת מאיזון באופן בלתי צפוי. היו התקוממויות פוליטיות, התקפות טרור, אסונות טבע, אנשים שהתפרעו ברחובות וגלי פשע לאורך ההיסטוריה. למרבה הצער, כולנו יכולים למצוא את עצמינו בעיצומו של כאוס כזה. 

מה צריך לעשות?

במקרים כאלה למשל, כדאי גם לשקול לבקר באתר פנטום ציוד להגנה עצמית ולבצע רכישת שריונות גוף כמו שכפץ איכותי לעצמכם ולמשפחתכם כדי שתהיה לכולכם רמה מסוימת של הגנה מפני כדורים. אם אתם חיים בהנחה ששכפץ יכול להירכש רק על ידי אנשי צבא וברשויות אכיפת החוק, הדבר זה לא נכון. 

תפיסה שגויה נפוצה נוספת לגבי שריון גוף, היא שזה יקר באופן בלתי אפשרי, וזה גם לא נכון. האמת היא ששכפץ זמין יותר מתמיד והוא גם מאוד סביר עבור רוב האנשים. 

שכפץ שמתאים בדיוק לגוף שלכם

שריון גוף מגיע במגוון רמות הגנה, סגנונות וצורות. אם אתם חושבים להשיג הגנה על שריון גוף לעצמכם ולמשפחתכם, אך אינכם בטוחים מאיפה להתחיל, מאמר זה יוביל אתכם לכיוון הנכון. אנו נדון בתכונות שתרצה וברמות ההגנה השונות.

יתרונות השכפץ

שריון גוף היה בשימוש אלפי שנים אחורה, כל עוד אנשים ניהלו מלחמה זה עם זה. כאשר מדובר בנשק קטלני, תמיד היה צורך בסוג כלשהו של שריון כדי לשמור על הגוף. 

אלה יכלו להיות שריון מתכת, שרשראות ארוגות, עורות עור קשוחים או משהו אחר. שריון גוף – שכפץ, בצורה כזו או אחרת, תמיד הגן על הצבא, על רשויות אכיפת החוק ואזרחים רגילים.