טלוויזיה גדולה? עזבו אתכם – עוברים למקרן ומסך הקרנה!

מתכוננים למונדיאל? כל החבר'ה בבית שלכם עם גרעינים מול המסך הענק? חובבי משחקי קונסולה מושבעים? גם אתם עושים את זה מסך גדול ככל האפשר? בכדי שתוכלו ליהנות מצפיה איכותית, ברורה וחווייתית כדאי לכם לעצור שניה ולשאול את עצמכם, מה עדיף? טלוויזיה גדולה? או אולי מקרן ומסך הקרנה? הנה כל הפרטים

מקרן ומסך

שלא כמו מסכי טלוויזיה שמגיעים בגודל קבוע, הרי שבשימוש עם מקרן ומסכי הקרנה אתם יכולים ליהנות מצפייה בגודל מסך שבא לכם. אתם יכולים לבחור את גודל המסך שמועדף עליכם למשחק הזה, לסרט או לשידור הזה.

בנוסף, מסך הקרנה מאפשר לנו שימוש מעולה במוצר וכשאנחנו מסיימים, אנו פשוט יכולים לקפל ולאחסן אותו מבלי שיתפוס לנו מקום מיותר. מסכים חשמליים ניתנים לגלילה קלה באמצעות לחצן ומסכים מתגוללים יתקפלו לנו בשנייה על ידי טריקה קלה.

קולנוע ביתי

מי לא אוהב לבקר בקולנוע? לצאת עם החבר'ה לראות סרט על מסך ענק, לחוות ולהרגיש הרבה יותר. הכניסו את החוויה הקולנועית אל ביתכם. בחירה נכונה של מקרן ומסך הקרנה תאפשר לכם חוויה מושלמת, אווירה של קולנוע אצלכם בסלון.

את האופציה הזאת לא ניתן לקבל במסך טלוויזיה גדול ככל שיהיה. מיקום נכון של המקרן האיכותי מול מסך הקרנה ענק עם הסרט החדש לכל החברים ושקית פופקורן מהקיוסק הסמוך ויש לכם קולנוע בבית.

מקרן איכותי

בכדי שתקבלו את התוצאה המושלמת תצטרכו להשקיע במקרן איכותי שניתן לכוון אותו ברזולוציות שונות בהתאם לגודל המסך וכמובן בהתאם לחדר בו אתם יושבים.

אז אם יש לכם טלוויזיה גדולה, עזבו אתכם – עוברים למקרן ומסך הקרנה איכותיים לחוויית קולנוע וצפייה איכותית הרבה יותר.

>אנשים התעניינו גם באפשרות של השכרת מקרנים