קריינות מקצועית לעסקים, מגוון פתרונות ווקאליים

פעם ידענו כי תפקידו של קריין מסתכם בקריינות רדיו. זה כולל קריינות חדשות וקריינות פרסומת. אך היום זה ממש לא רק זה. העולם הדיגיטלי המתפתח מייצר אין סוף סרטוני וידאו. אלו נשלחים במהירות רבה לרשימות תפוצה רבות והופכים תוך דקות לוויראליים. את הקריינות הנלווית לרבים מהסרטונים הללו צריך מישהו לקריין. אמנם לא בכל סרטון קטן יש קריין שמלווה אותו. אך כאשר מדובר בסרטונים מכובדים, סרטונים נחשבים, סרטונים המלווים מוצרים חדשים או סרטונים שנועדו להשיק מוצר חדש, שם על פי רוב יהיו קליפים מושקעים וקריינות מוקפדת ורהוטה. כי זה מה שיעשה את הסרטון לאיכותי וגם לאפקטיבי בו זמנית.

> קראו מה תוכנית לימודי קורס דיבוב מכילה

מגוון פתרונות ווקאליים

אנחנו מספקים את האפשרות לכל אחד ללמוד איך וכיצד לקריין נכון, איך להפוך כל משפט למשמעותי פי כמה וכמה. כי הקריינות הנכונה עשויה לחולל פלאות עם כל טקסט. הוא הופך להיות ברור, הוא הופך להיות מובן לכל אחד ואין צורך להתרכז יותר מידי או להתאמץ על מנת להבין אותו.

למעשה את הקריינות צריך לעוד מגוון מטרות כפי שנפרט להלן.

  • קריינות למרכזייה – כל מרכזייה טלפונית מציעה כיום שירות נוח והפנייה מסודרת לכל לקוח. כך לדוגמא אם תיזכרו במענה שאתם מקבלים מחברת החשמל או לחילופין מחברת המים, מהביטוח הלאומי כמו גם מכל חברה גדולה אחרת, תיזכרו בוודאי בשירות המסודר והנוח שהמרכזייה עושה. כל אחד מופנה בדיוק אל הנישה הנכונה ואל הכתובת המדויקת אותו הוא מחפש.
  • כיום יודעים כולם כי הקול האנושי הוא מאוד משמעותי מאוד למען השירות הנוח של הלקוחות. הודות לקריינות שנעשית בשפה נעימה ובקול ידידותי ואנושי, הלקוח מקבל תחושה כי עומדים הכן לשרת אותו במלוא האדיבות והרצון לסייע לו.
  • קריינות לסרטים – מלבד הקריינות המלווה את הפרסומות, את הקליפים הקצרים ואת הליווי להשקת מוצרים, ישנם גם הסרטים אשר אלו דורשים קריינות וליווי. אנחנו מוצאים כי חלק משמעותי מהחוויה המתקבלת מהצפייה בסרט נובע מהקריינות הנעימה.

כדאי ללמוד את הקריינות מאנשי מקצוע אשר מציעים את השירות הייחודי של קורס קריינות מקצועית בצורה קלה ומהירה.