צו פתיחת הליכים – למי זה נוגע וממה יש להזהר

מצב של צו פתיחת הליכים יהיה רלוונטי עבור אנשים שהבקשה שלהם לחדלות פרעון התקבלה. בסיטואציה הזו צפוי להיקבע גובה החזר חודשי וזאת בכדי לסיים עם החובות של החייב ולעשות זאת בצורה כזו שתאפשר לו לפתוח דף חדש. בכל אופן, חשוב לוודא כי יודעים להיזהר משלל דברים וזאת כדי שלא תהיינה בעיות לא צפויות בכל הנוגע לכך. רק בדרך זו תהיו מרוצים לחלוטין בכל הנוגע למצב בו תהיו.

 

תוודאו כי תוכלו לעמוד בהחזר החודשי

דבר קריטי מאוד בכל הנוגע אל צו פתיחת הליכים זה לוודא כי אתם מסיימים את החייבות שלכם וזאת כאשר הנכם מתחילים הליך חדלות פרעון במצב בו תוכלו לעמוד בגובה ההחזרים החודשי. רק בדרך זו כל אחד ואחד מכם יהיה במצב מיטבי בכל הנוגע להתמודדות עם ההליכים הללו ולא יהיו לכם בעיות בלתי צפויות שבוודאי תהיו מעוניינים להימנע מהן.

 

חשוב להיעזר בליווי של עורך דין

על מנת להיות במצב מיטבי לאחר שתקבלו צו פתיחת הליכים יהיה רצוי מבחינת כל אחד מכם לשים לב כי הנכם פועלים בצורה שקולה וזאת בזמן שאתם פונים אל עורך דין בהקדם האפשרי. אך ורק כך תוכלו להיות רגועים לחלוטין בכל הנוגע לאפשרות שלכם להימנע מצרות כאלה ואחרות.

 

אז תוודאו כי אתם מודעים לכל האפשרויות השונות שתהיינה קיימות בכל הנוגע לדרכי הפעולה בעניין הליכי חדלות הפרעון. אם תדעו להגיע לקבלת צו פתיחת הליכים עם ליווי של גורם מקצועי מנוסה ומבין עניין, תוכלו לראות בבירור כי התועלת של הדבר תהיה יוצאת מגדר הרגיל. אז אל תוותרו על האפשרות הזו ושימו לב כי אתם פונים אל הגורמים הרלוונטיים ביותר על מנת שיוכלו לסייע לכם בעניין הזה. בוודאי כך תרצו לפעול.
בקרו באתר של עורך דין אביתר כהן תוכלו למצוא מידע נוסף ורחב יותר.