טיסה פרטית בלי לקרוע את הכיס

איך תוכלו לטוס במטוס פרטי מבלי לקרוע את הכיס? לא תאמינו אבל גם אתם יכולים לטוס בטיסה פרטית ולא לאבד את התחתונים. אז איך עושים את זה ומהם היתרונות של טיסה כזו? במאמר זה נגלה לכם איך לטוס במטוס פרטי בלי לקרוע את הכיס.

טיסה פרטית בלי לקרוע את הכיס

בעבר, טיסה פרטית הייתה נשמעת כמו חלום השמור רק לאנשים ממעמד רם עם המון כסף כמו אנשי עסקים, סלבריטאים או פוליטיקאים. היום, הכל פשוט יותר וגם אתם תוכלו לחכור לעצמכם מטוס פרטי ומבלי לקרוע את הכיס.

שירותי מטוס פרטי

כדי להפוך את החוויה של המחלקה הראשונה לראוותנית יותר מאי פעם, חברת הסילונים הפרטיים, מספקת מושבים מתוחכמים, נסיעות בטוחות ושירותי אורחים מותאמים אישית. עם זאת, טיסה במטוס פרטי נותרה הדרך היוקרתית והנוחה ביותר לטייל בשל מספר יתרונות שמחלקה ראשונה לעולם לא יכולה להציע.

מטוס פרטי מול מחלקה ראשונה

יש הבדל מהותי בין השכרת מטוס פרטי לבין טיסה במחלקה ראשונה: כשטסים במטוס פרטי כזה שהוזמן מהאתר PrivateJet , אתם במרכז תשומת הלב, ובטיסה במטוס מסחרי, הכל יהיה סובב סביב חברת התעופה. 

השכרת מטוס פרטי, מעניקה לכם את החופש לקבוע את היעד ואת מועד הטיסה שלכם בעצמכם ולטוס בסביבה המותאמת לצרכים האישיים שלכם. ולמרות שחווית הטיסה הפרטית היא ללא ספק בלעדית, היתרונות כוללים כל כך הרבה יותר מיוקרה.

מושבים לפי הצורך

האם אתם מעדיפים סגנון קלאסי או מודרני? האם תרצו שבעה או 14 מושבים? לא תשמעו שאלות כאלה מחברת תעופה מסחרית. בכל טיסה פרטית, תמצאו מושבי עור, ספות, טלפונים לווין, תאורת אווירה, מסכי LCD ומרכז בידור מותאם אישית עבורכם.