השוואה: הדפסה על זכוכית או הדפסה על פרספקס

האם חשבתם לגוון את העיצוב שלכם עם תמונות זכוכית או חפצי נוח מזכוכית שיש עליהם תמונות מודפסות? הטרנד האחרון בעיצוב קורא לחובבי האומנות להדפיס תמונות ישירות על זכוכית כדי לעצב מרחבים משרדיים או בייתים. אבל מה כדאי לדעת על הדפסה על זכוכית ומה כדאי לדעת בנוגע להדפסה על פרספקס?

הדפסה על זכוכיות – מאפיינים:

כיום הפכו יותר מתמיד הדפסות על זכוכית לפופולאריות. הדפסות זכוכית מאפשרות לייצר תמונה יפה על גבי מגוון סוגי זכוכית. את התמונה אפשר לשלוח לחברות דפוס מומחיות בתחום דרך האתר של החנות, ולקבל תמונה אישית של כל וויז'ואל החל מתמונות משפחתיות עד לתמונות שאתם אוהבים או ציורים שלכם שתרצו להדפיס על זכוכית. חשוב לדעת כי בשל העובדה שזכוכית נוטה להישבר, לעיתים יש את מי שיעדיף הדפסה על פרספקס

כשאתם בוחרים חברה עבור הדפסה על זכוכית, שימו לב כי אתם בוחרים זכוכית מלוטשת ומחוסמת בעובי מתאים. וודאו שאתם מקבלים אביזרי תלייה מתאימים כך שיהיה לכם קל לקשט את הסביבה שאתם רוצים לקשט. 

הדפסה על פרספקס – מאפיינים: 

הדפסה על פרספקס מאפשרת לייצר משטח אומנותי שיש בו עומק. התמונה שמודפסת על החומר השקוף הזה –  שהוא בעצם זכוכית אקרילית – מעולה כמשטח אשר מכיל תמונות מוטבעות והוא נראה מעולה כשיוצרים עמו שולחן עבודה, אולם תצוגה, מודעות, תמונות וכולי. בהדפסה כזאת משתמשים גם בעלי עסקים שרוצים ליצור משטח מרשים עם הדפסות וגם אנשים שרוצים לקשט מרחב ביתי באופן יוצא דופן. 

 

.