פולי קפה פרימיום שכדאי להכיר

אוהבים את הקפה שלכם טעים במיוחד? כדאי לדעת שככל שהפולים פחות שמנוניים, כך מזהים שהם גם יותר טריים. אבל מלבד הטריות, גם בית הגידול, מקום הגידול וסוגי הפולים מקנים לקפה את המאפיינים הטובים יותר שלו. קבלו כמה דוגמאות, של פולי קפה פרימיום שכדאי להכיר.

פרימיום ברזילאי

ערביקה נחשב ללא ספק לקרם של הקפה. אלה פולי קפה פרימיום שכדאי להכיר ובמיוחד, איכותיים הפולים המגיעים מברזיל. הקפה הזה ידוע בטעמו המתקתק מעט, עם נגיעות של גוון שוקולדי מריר. הקפה הזה טוב שהוא חזק, למרות שהוא לא בהכרח מחזיק בשיא החוזק העולמי בטעמו.

פרימיום קולומביאני

אמרתם פולי קפה Justcoffee פרימיום אמרתם קפה מעולה, קולמביאני, קלאסי. הקפה מקולומביה נחשב ברבים בתור קפה מעולה. הוא חזק למדי, משלב בין גוון פירותי וחמיצות נעימה. העושר של הקפה והארומה החזקה הופכים אותו לחוויה שאפשר להתרגל אליה מהלגימה הראשונה.

פרימיום אפריקאי

מאפריקה מגיעים אלינו כמה מזני הפרימיום הטובים של הזמן האחרון. דוגמא למדינה שמייצאת יופי של קפה מאפריקה זו קניה. שילוב מרענן של חמיצות קלה, ארומה מידתית של פירות מעודנים וקליה עגולה, שמעשירה את החוויה. גם מאתיופיה מגיע קפה פרימיום נהדר, שידוע בטעמו המאוזן. זה קפה שיכולה להיות בחירה נהדרת, למי שטרם התנסה עם קפה אפריקאי משובח.

פרימיום בלנד

דרך שונה לשתות את קפה הפרימיום הנבחר היא לשלב בין כמה סוגים של פולי קפה פרימיום. דוגמא לתערובת מיוחדת במינה, שמתאימה לחובבי הקפה החזק נקראת דיאמנטה. זהו בלנד, תערובת של קפה מאוזן, מאפריקה, אסיה ודרום אמריקה. תערובת זאת יכולה להתאים להכנת משקאות קפה מסוג פילטר, אספרסו, קפוצ'ינו ועוד. נציין שלכל סוג, רצויה דרגת טחינה משלו, לחוויה מקסימלית של קפה.