מוט מקלחת לא רק ליופי

מקלחת היא אקט שאותו כל אחד עושה בארץ באופן יומיומי. אולי זה בגלל שבארץ הזו הרבה יותר חם מאשר בארצות אחרות ואז הצורך הוא תדיר, אך אין כל ספק כי הסיבה להיכנס למקלחת נעימה היא כזו שנעשתה יותר טובה לאחר שהדגמים של מוט המלקחת נעשו להרבה יותר מפנקים.

כניסה אל חנות שבה מבצעים מכירה של מוט פינוק למקלחת מגלה את המספר הגדול של הדגמים הקיימים, ולצד הבחירה בין דגם יפה כזה לאחר יש גם את הבחירה של מותגים ועיצובים שעושים את כל התהליך הזה למשהו שמעיד היטב לגבי הזמן המודרני שבו כול אחד מאיתנו נמצא בעידן שהוא לחלוטין של צרכנים.

מוט מקלחת בסיסי

אין חדר אמבטיה שבו אין מוט מקלחת. יש רק את הבחירה בין מוט מקלחת שאר מגיע בצורה הבסיסית לבין בחירה של משהו שמגיע עם הרבה יותר אפשרויות במידה ואת זה מעדיפים. מוט בסיסי הוא כזה שניתן לחבר אל חלק עליון עבור רחצה של כל הגוף, או חלק שמתפרק אל חלק ידני שאיתו את הגוף בצורה יותר מדויקת ניתן לשטוף. מוט המקלחת הזה כבר מגיע גם בתצורה בסיסית שלו בכל מיני סוגים של דגמים אפשריים, וניתן לראות היטב עד כמה ישנם עשרות ואף מאות של דגמים שמתאימים לכל סגנון של מוט בסיסי במחיר שמתאים לכל רוחץ.

מוט מקלחת פינוק

זה כבר כמה עשורים מאז שמוט המקלחת המפנק הגיח אל אוויר העולם, ומאז המקלחת השתנתה אל משהו שהרבה יותר כיף לעשות מאי פעם. מה כבר השתנה? מוט הפינוק נעשה ליחידה שכוללת גם את המזלף של היד, ועבור אנשים שיותר שמים דגש על הפינוק יש גם את האפשרות של מים שמותזים מהיחידה של הגוף עצמו אל עבר הרוחצים, ראו זאת כחלק משלל מקלחונים באתר באטליין. הראש עצמו שנמצא אי שם למעלה מגיע עם כמה וריאציות של המטרת המים, וכך ניתן לרחוץ במפל של מים או בהתזה שעושה עיסוי נהדר. הפינוק מגיע אף הוא בכל מיני עיצובים אפשריים, והעלות עצמה עולה ככל שמדובר במוט שנראה יותר טוב ומגיע מיצרנים ממותגים.