אינסטלטור בירושלים – טיפול זריז בסתימה בשירותים

טיפול זריז בסתימה בשירותים הוא נושא שאינו סובל דיחוי, במיוחד אם מדובר בבית שיש בו רק חדר שירותים או משפחה שיש בה הרבה נפשות.

אינסטלטור בירושלים – טיפול זריז בסתימה בשירותים

שרברב בירושלים מודע לכך שמדובר בנושא דחוף ולכן מגיע מוקדם ככל האפשר כדי לבדוק ממה נובעת הסתימה בשירותים. יש מקרים שהדבר נובע מחפץ שנפל בטעות לביוב וסתם את כל מעבר המים, זו יכולה להיות גם בעיה עקב מגבונים שהושלכו לאסלה. לאור הרכבם המגבונים אינם סופגים את המים ולכן אינם זזים עם זרם המים החוצה אלא נותרים במקומם ולכן יוצרים פעמים רבות סתימה. 

סתימה בשירותים 

כדי להעניק טיפול זריז בסתימה בשירותים, אינסטלטור בירושלים מנסה לחלץ את הסתימה באמצעות מקלות ארוכים וייחודיים אשר באמצעותם הוא דוחף את החסימות החוצה. ברוב המקרים בדרך זו אינסטלטור בירושלים משחרר את החסימה וכך אפשר לחזור לשגרה. 

יש מקרים חריגים שבהם אין ברירה אלא לפתוח את הצנרת, לשחרר את החסימה ולאחר מכן לחבר שוב את הצנרת, אם יש חסימה שהיא מאד חזקה ואין כל אפשרות להזיז אותה כי היא תקועה בכל הקוטר. 

הזמינו עכשיו אינסטלטור לפתיחת סתימות בירושלים >>>

שירות מעולה ללקוחות 

אחד הדברים החשובים ביותר הוא תודעת השירות, אינסטלטור בירושלים עושה כל שניתן כדי להעניק טיפול זריז בסתימה בשירותים וגם בנושאים אחרים שהם אקוטיים.

אינסטלטור בירושלים צובר עם השנים חוג לקוחות שמודע לעובדה שמדובר בשרברב יעיל, מקצועי שמגיע במהירות ללקוח וגובה מחירים הוגנים.

במקביל אינסטלטור בירושלים מעניק כמה טיפים לבני הבית כדי שמקרים מסוג זה לא יקרו שוב כמו לא לזרוק מגבונים וחפצים אשר עלולים להיתקע ולגרום שוב לסתימה לא רצויה בקו צנרת הביוב בבית.