שף אישי עד הבית – איך זה עובד?

הייתם במסעדה, הצצתם למטבח, וזהו הוקסמתם. התמונה הזו עם השף שמתבל את הבצל המטוגן, שבדיוק התפצפץ על המחבת באותו רגע, לא יכולה לעזוב אתכם.

האם זה לא סוג של סימן להביא חוויה קולינרית אליכם הביתה. אבל רגע, האם זה אפשרי? מסתבר שכן. אצלנו, תוכלו להזמין שף אישי עד הבית שלכם, ככה שכל החוויה הזו, תהיה בבית שלכם, תוכלו לראות את אותם סודות בישול שרציתם לדעת כל הזמן ולטעום את האוכל עם החברים או המשפחה.

בטח בתקופה כמו הקורונה אין יותר טוב מאשר לקבל את האוכל המעולה בתוך הבית שלכם. איך זה עובד בדיוק? המשיכו לקרוא כדי לדעת.

שף אישי עד הבית:

מה כוללת הזמנת שף עד לבית? האם אתם צריכים לדאוג לסירים מיוחדים? האם אתם צריכים לקבל הוראות מקדימות כיצד המטבח אמור להיראות? ממש לא. מספיק שיש לכם כיריים לבישול, את השאר אנחנו כבר נעשה.

מה זאת אומרת? שהשף יביא אתו מטבח שלם. אחרי שבחרתם את התפריט הרצוי, מתוך התפריט שלנו, אנחנו יודעים בדיוק מה אנחנו צריכים. איזה סירים השף יצטרך, איזה תבלינים ואיזה חומרים לבישול, כולל סוגי הבשרים או הדגים שהזמנתם.

גם את הסלטים תקבלו לפי מה שהזמנתם. לכם נותר רק להנות מהחוויה הקולינרית ולהנות מהאוכל הטעים שיוכן עבורכם ועבור החברים או המשפחה שלכם, על ידי השף אייל פינקלשטיין!

אז האם אתם עדיין חוששים ממטבח הפוך או מלוכלך לאחר החוויה הזו? הנה החדשות הטובות. אנחנו דואגים לניקיון מלא של המטבח, ממש כאילו לא היה שם שף שחרך את הבית בריחות של אוכל מגרה. זו המומחיות שלנו וככה אנחנו עושים את זה.