איך מקבלים היתר לבניית בריכה?

רוצים להקים בריכה ביתית? חשוב לדעת כי הקמת בריכה ביתית אינה כמו הרכבת ארון בבית, אתם נדרשים להשיג אישורים על מנת לבנות בריכה בבית. אז איך מקבלים היתר לבניית בריכה? כל זאת ועוד, במאמר שלפניכם.

אדריכל לעיצוב הבריכה והשגת האישורים

הרבה אנשים מחפשים לשדרג את חייהם על ידי בניית בריכה פרטית בבית. רגע לפני שאתם מתחילים בהזמנת הקבלן, העובדים וכל השאר, אתם צריכים לדאוג קודם לקבל היתר בנייה לבריכות שחייה . בדרך כלל האדריכל אותו תזמינו על מנת לתכנן את העבודה, ידאג לכם לכל הבירוקרטיה הממשלתית בכדי שתקבלו היתר לבניית בריכה.

ישנם מספר סוגי בריכות נפוצים, אותם בונים בדרך כלל בבית פרטי. לכל סוג היתרונות והחסרונות שלו. ישנה גם בריכה אחת שלא תצטרכו עבורה היתר לבניית בריכה ותוכלו פשוט לרכוש אותה ולבנות אותה בבית. הפרטים לפניכם.

סוגי בריכות ביתיות

בריכה עילית – בריכה זו אינה דורשת היתר לבניית בריכה ומיד תבינו גם למה. אפ אתם מעוניינים בבריכה רצינית, גדולה וקבועה, זה לא בשבילכם. בריכה זו בנויה ממבנה קל וניתנת לפירוק ולהעברה ממקום למקום, לכן גם אין צורך באישור עבור בנייתה.

בריכת פיברגלס – בריכה זו המכונה פיבר, עשויה מפיברגלס. ניתן להתקין אותה בקלות באופן עילי או בתוך הקרקע.

בריכת בטון – אם אתם רוצים להשקיע בבריכה פרטית רצינית, זה הבריכה שאתם רוצים. בריכה זו בנויה מבטון מזויין, אתם יכולים לתכנן בה מדרגות, ספסל, במת שיזוף וכל מה שרק תרצו בבריכה בעיצוב אישי.

בריכה מתועשת – בריכה זו בנויה בתוך הקרקע, קירותיה עשויים מפנלים מתועשים, כאשר כל המבנה עצמו מחופה ביריעות PVC. בהגדרה זו ניתן גם לבנות בריכה מבטון מתועש המיוצר במפעל ומותקן בבית הלקוח.

רוצים להתייעץ? פנו אל משרד אדריכלות שידאג לכם לכל הבירוקרטיה ויקל עליכם