פארק בבלי – פרוייקט מגורים ששווה בדיקה

אם אתם מחפשים לרכוש דירה, אם אתם שוקלים לקנות נכס למגורים, אתם מוזמנים בום לבדוק את פארק בבלי – פרויקט מגורים יוקרתי שהולך ומוקם לו בעיר תל אביב. סמוך לשכונת בבלי הוותיקה, בצמידות לטבע ולעצים הוותיקים, ניטעו עצים חדשים וגם מבני מגורים עכשוויים הולכים ומוקמים שם. כאשר הפרויקט כולו מתבצע על ידי חברות מובילות בענף היזמות, ומציעות לכל הרוכשים מגורים בקונספט ייחודי שאין עוד כמותו בארץ.

 

בואו לבדוק ולנשום את הייחודיות

פארק בבלי מציע לכם להכיר חווית מגורים חדשה שלא הכרתם כמותה. כאן אתם עומדים לגלות כיצד מנצלים את השכונה הוותיקה והקיימת על מנת להקים לצידה שכונה חדשה ועכשווית, אך עם יציבות של עיר וותיקה. כאן הסביבה מתפתחת כל כך ומזמינה כל אחד לראות בעיניו איך ניתן לשלב טבע עם נוף, איך אפשר לשלב קידמה ועכשוויות לצד עצים וותיקים וכאלו שניטעו לא מכבר. הכול נעשה על מנת להעניק לתושבים מענה מיטבי בכל מה שקשור לאיכות חיים ומגורים מתקדמים שכוללים כל מה שצריך לאיכות חיים נהדרת.

 

התכנון שכולל הכול

התכנון של פרויקט פארק בבלי לקח בחשבון כמעט כל דבר. זאת על מנת לאפשר לרוכשים לקבל חווית מגורים מושלמת ממש. דירה מתקדמת ומעוצבת לפי טעמם והסגנון האישי שלהם, נופים מיוחדים לטבע ולנוף התל אביבי. וכן מרחק הליכה לפארק הירקון רחוק מהכבישים העמוסים ומהשאון המאפיין כל כך את העיר תל אביב. כאן הוקם לובי נרחב שמקבל את כולם, גינת שעשועים מזמינה ומתקנים מיוחדים שמציעים לכל אחד מענה לימים עמוסים כמו גם לשעות של פנאי ובילוי. בואו והכירו מקרוב את המקום, לבדוק האם זו הדירה שאתם מחפשים?