תנורים בילד אין

בשנים האחרונות ניתן לראות כיצד אנשים ומשפחות רבות בוחרות לשדרג ולרענן את מראה המטבח על פי טרנדים חדשים, טכנולוגיות מיוחדות שמתפתחות וכל זאת כדי לשפר ולייעל את עבודת הבישול במטבח. המודעות לבישול ביתי ובריא הפכה להיות הרבה יותר גבוהה כיום הודות לתוכניות הריאליטי שיש, כך שגם אנשים שמעולם לא נכנסו למטבח כדי לבשל מגלים את נפלאות הבישול הביתי ומפתחים אהבה חדשה וממכרת למטבח שלהם.

בין הטרנדים הבולטים בתחום עיצוב המטבח, ניתן לראות כי הדגש העיקרי הינו השילוב בין טכנולוגיה מתקדמת לבין עיצוב ללא פשרות. בעידן הנוכחי של היום קיימת התפתחות טכנולוגית בכל תחום שיש, כך שכניסת החדשנות לעולם המטבחים היא דבר הכרחי מכיוון שכך כולנו יכולים ליהנות מבישול ואפייה נוחה, מהירה ויעילה הרבה יותר.

תנור בנוי או תנור משולב

בתחום החדשנות במטבח הדגש העיקרי הוא על מכשירי חשמל ביתיים בהם נעזרים לתהליך הבישול כמו כיריים, מקררים, קולטי אדים וכמובן תנורים. באמצעות התנור ניתן לבשל או לאפות מגוון רחב של תבשילים ומאכלים, כך שמומלץ לבחור תנור איכותי ומתקדם שיסייע לעבודות הבישול במטבח.

סוגי התנורים הנפוצים ביותר לשימוש בבתים רבים הינם תנורים בילד אין ותנורים משולבים:

  • תנור בילד אין – זהו תנור בנוי המשתלב באופן הרמוני עם העיצוב הכללי של המטבח, מכיוון שהמיקום שלו הינו חלק מארונות המטבח שיש בחלל. מכיוון שתנור זה משתלב כחלק מהמרכז של המטבח, מומלץ לבחור תנור בנוי המעוצב באופן אחיד עם כלל האלמנטים והארונות המטבח בחלל.
  • תנור משולב – תנור משולב הינו תנור המגיע כיחידה אחת של תנור אפייה ומשטח בישול של כיריים הנמצא בחלק העליון. תנור זה מומלץ במיוחד למטבחים קטנים בהם אין מקום ייעודי להצבת תנור בנוי, כך שנחסך מקום רב גם של תנור אפייה וגם של משטח כיריים.

התאמת סוג התנור לעיצוב המטבח

היצע התנורים הקיים אצל חברת סונאר מאפשר לכל אחד להתאים את סוג התנור לעיצוב הכולל של המטבח הביתי שלו. ניתן למצוא תנורים חדשניים ומעוצבים שישתלבו באופן מושלם עם מטבח המעוצב בסגנון מודרני חדשני, מטבח המעוצב בסגנון כפרי וחמים ואף מטבחים המעוצבים בסגנון רטרו.