הזמנת סלטים מוכנים – אילו סלטים הכי מומלצים?

יש לכם בקרוב אירוע קטן במשרד והייתם רוצים לפנק את המוזמנים עם אוכל טוב? אתם תוהים איך תוכלו לעשות זאת במינימום מאמץ ותוך שמירה על הבריאות? אם כך, כדאי שתדעו שהרבה פעמים במקום להזמין בורקסים משמינים, האורחים שלכם ישמחו מאוד אם תגישו להם סלטים שהזמנתם מברכה משולשת. אם חשבתם לרגע שכאשר מדברים על סלטים מדברים רק על מלפפון ועגבנייה, כדאי שתדעו שזה כבר מזמן לא כך. היום בתחום הסלטים ניתן לראות בישראל אינספור שילובים מעניינים, כך שאין ספק שתוכלו להזמין לאורחים שלכם ארוחה מפוארת על טהרת הירקות, וזה מומלץ בחום. 

 

הסלטים שכולם אוהבים 

 

חשוב לכם שכל האורחים ימצאו משהו טעים לאכול? אם כך, אנחנו ממליצים לכם לגוון. אומנם זה נכון שכך תשלמו קצת יותר כסף, כי תזמינו עוד ועוד סלטים, אך מצד שני, אתם יכולים להיות בטוחים שיהיה לכך ביקוש אדיר. כדאי להשקיע ולבחור את הסלטים שכולם אוהבים, כמו למשל, סלט: 

 

  • חומוס
  • טחניה 
  • אבוקדו 
  • גזר 
  • חצילים 
  • כרוב ועוד 

 

שימו לב שכמעט תמיד כאשר אתם מזמינים סלטים, יש לכם אפשרות גם לבחור את גודל הקערה הרצויה. לכן שווה לחשוב על העניין הזה וגם להחליט כמה סלטים אתם רוצים להזמין, כי כך תוכלו ליצור עבור האורחים מגוון גדול אך להימנע ממצב שבו יש יותר מידי אוכל. 

 

מאיפה כדאי להזמין סלטים? 

האמת היא, שאתם יכולים להזמין היום סלטים מוכנים מלא מעט מקומות. יש הרבה חברות קייטרינג שמציעות את השירות הזה, אך הבעיה היא, שלא בכל מקום מקפידים על השימוש בחומרי גלם איכותיים. לכן כדאי יהיה לבדוק במי אתם בוחרים, והאמת היא, שלפעמים אפילו כדאי יהיה לשלם קצת יותר לחברת קייטרינג המציעה אוכל ביתי בראשל"צ אם זה יבטיח שהאוכל יהיה טעים יותר מאשר במקומות אחרים.