הזמנת סנדביצ'ים – כי למי יש כוח להכין?!

סנדביצ'ים נחשבים לבריאים ומזינים עבור ילדים ומבוגרים כאחד. רובנו אוכלים אותם כמעט מדי יום ולפעמים יותר מפעם אחת ביום, מהטעם הפשוט שהם ניתנים למילוי במגוון טעמים, והלחם מוסיף טעם וגם מאפשר את הרכבת התוספות. סנדביצ'ים מגיעים גם עם מגוון סוגי לחמים, כמו ג'בטה, לחמניות שונות, בייגל טוסא וכמובן שגם באגטים או פרוסות רגילות של לחם. רובנו מתרגלים לאכול סנדביץ' כבר מהגן ולא זונחים את המנהג גם הם מתבגרים. לכן סנדביצ'ים משמשים לארוחות יומיומיות בבית ובמקום העבודה וגם נמכרים במזנונים ומסעדות מדי יום. הם מתאימים לנו בחיי היומיום ולכן גם לכל סוגי האירועים: משפחתיים, חברתיים ומקצועיים. תמצאו סנדביצ'ים במסיבות יום הולדת וגם בכנסים מסחריים, ישיבות עבודה ופגישות מחזור.

הביקוש העצום לסנדביצ'ים, המיועדים לאירועים (ראו כריכים קייטרינג) שונים לאורך שעות היממה, יצר חברות שהתמחותן היא הכנת סנדביצ'ים לאירועים שונים. הזמנה מחברה מקצועית ומובילה תבטיח לכם שתקבלו תמורה הולמת למחיר. לכן יש לפנות אך ורק לחברות מוכרות ובעלות מוניטין, שקיבלתן עליהן המלצות מחברים ומכרים. בפגישה עם נציגי החברה הם יתנו לכם פרטים מלאים על הצעות השונות, זמני האספקה המבוקשים וכמובן שגם המחיר, וכך תוכלו להתרשם מהרצינות והמקצועיות ולראות אם המחיר אינו יקר מדי עבורכם. חובה להקפיד לקבל הצעות מפורטות של מגשי הסנדביצ'ים שיסופקו לכם ולדאוג לכך שכמות הסנדביצ'ים תעלה על כמות האורחים כדי שיהיה מספיק לכולם וגם חלק מהאורחים יוכלו להתכבד ביותר מסנדביץ' אחד.

הסנדביץ' מורכב מלחם ומילוי ולכן ישנם צירופים אפשריים רבים וצריך להתאים בינם לבין קהל היעד של משתתפי האירוע וגם לשעות היממה, קראו גם בלינק הזה http://www.sandwichbar.co.il/בלוג/fruit-trays-for-events. סנדביצ'ים עם חביתות יוגששו בדרך כלל בשעות הבוקר או בימי הולדת של ילדים. סנדביצ'ים עם נתחי בשר יוגשו בשעות הצהריים, וכדומה. חשוב לשמור בהזמנה על מגוון לחמים ומילויים, וזאת כדי שכל אחד מהנוכחים יוכל לבחור את הסנדביץ' המועדף עליו או לטעום מספר סוגים. הסנדבי'צים חייבים להיות טריים כלומר הוכנו באותו יום או מספר שעות לפני האירוע ויש לעמוד על כך מול החברה הספקית.