פעילות ODTEAM

פעילות ODT  היא פעילות אתגרית מגוונת שמגיעה מרמות שונות. פעילות out door training או בשמה האחר פעילות ODT הינה פעילות שמותאמת לכל הגילאים. היא בדרך כלל מתקיימת בימי גיבוש שכבתיים, בימי גיבוש צוותים בעבודה ועוד. .

פעילות ODT היא פעילות פופולרית ומהנה שמתאימה לטווח גילאים רחב, אם אתם מעוניינים להוסיף פעילות ODT תוכלו לפנות אל חברה מקצועית שמתמחה בהכנת והנגשת פעילויות ODT .

לחברה מקצועית יש את הכלים והידע הרלוונטי כדי להעביר פעילות שתעניק לכם כיף והנאה לצד גיבוש והקניית ערכים חברתיים וערכיים.

פעילות ODTEAM לימי גיבוש

אם אתם מחפשים פעילות מדליקה ויצירתית ליום גיבוש בעבודה, במטרה לגבש את העובדים שלכם, תוכלו לעשות זאת באמצעות פעילות ODT . בפעילות ODT יתבקשו המשתתפים להשתתף בפעילות חברתית ואתגרית תוך כדי ביצוע משימות שמתאימים לרמתם.

המשימות יהיו מאתגרות ומגבשות, הם יידרשו לעבוד בצוות ולהראות מנהיגות. בפעילות ODT לכל אחד יש מקום גם לביישנים וגם לבולטים. בפעילות ODTEAM אין מעמדות וכל לאחד יכול להביא את עצמו לידי. פעילות ODT מקנה ערכים שיתופיים וערכיים ותורמת לגיבוש ומורל גבוה בעבודה.

פעילות ODTEAM לילדים

ניתן גם לקיים פעילות ODT לא רק בימי גיבוש או ערבי חברה, אלא גם ניתן להנגיש אותם לילדים. היופי בפעילות ODT  שהיא מגוונת ברמות שלה, לכן היא מתאימה לילדים מכל הגילאים. פעילות ODT לילדים תאפשר להם ללמוד ולהתמודד עם אתגרים, הם ילמדו ערכים בין אישיים, לעמוד באתגרים מול חברי הקבוצה וכל זאת הם יעשו בהנאה.

המשימות, התכנים והפעילויות של סדנאות ה-ODT משתנים כך שיתאימו ליכולות של ילדכם מבחינת בריאותם הפיזית, הנפשית והרגשית. מנחי ODT יהיו עם הילדים בכל שלב ויתנו לכל ילד וילד את תשומת הלב הראויה.