קבלת אזרחות ישראלית – איך זה עובד?

האם אתם רוצים לקבל אזרחות ישראלית או לסייע לאדם אחר? אזרחות היא חשובה מאוד, היא טומנת בחובה לא מעט זכויות אך גם חובות. אזרח ישראלי הוא רשאי להצביע בבחירות, לאחר שהתאזרח יקבל דרכון ישראלי ויוכל להסתובב בארץ להיכן שרק ירצה וכמו כן יהיה רשאי לטוס למדינות אחרות.

מהם התנאים לקבל אזרחות ישראלית?

בראש ובראשונה מי שנשוי לאזרח ישראלי או אזרחית, אמור לקבל אזרחות ישראלית. ככלל, התנאים שאדם כלשהו יוכל לקבל אזרחות, הם שונים בין מקרה למקרה, אל כל אחד מתייחסים באופן פרטני, זאת בהתאם למקרה, וישנם לא מעט נהלים הדורשים פעולה התואמת את חוקיו של משרד הפנים.

כיצד קבלת אזרחות ישראלית פועלת?

אנשים שוויתרו על אזרחות ישראלית, יהיה עליהם קודם כל להגיש בקשה לאזרחות חוזרת כאשר ההליך מתבצע באותה המדינה בה מתגורר אותו אדם. כלומר עליו יהיה לפנות לקונסוליה הישראלית באותה המדינה ולבצע אחר ההנחיות.

קריטריונים

על מנת לעשות זאת, מומלץ ביותר להיעזר בשרותיו של עו"ד הבקיא בתחום ההגירה. במקרים בהם בן הזוג הישראלי, על האדם אשר רוצה לקבל אזרחות, יהיה לגור לפחות שלוש שנים בישראל. כמו כן נערך מבדק הנוגע לנסיעות לחו"ל. זהו בהחלט גם קריטריון רלוונטי לנושא, ומבקש האזרחות חייב יהיה לתת הסברים על הנסיעות השונות.

אל מי לפנות ומי יוכל לעזור?

בכל מקרה של בקשת אזרחות ישראלית, יש לפנות לעו"ד בעל ניסיון רב בתחום ההגירה. הוא יסייע להתמודד עם כל הגורמים הרלוונטיים, יעניק ייעוץ, וימצא תשובה לכל שאלה. משרד עו"ד אשר יעניק לכל לקוח יחס פרטני, יבחן את המקרה מקרוב כולל את הנסיבות לבקשה. בסופו של דבר הוא זה שיעזור לכם לקבל את האזרחות הישראלית הנכספת. 

אולי יעניין אותך גם אשרות משרד הפנים