הרכבים מוסיקליים

אירועים מוכרחים לכלול כמה דברים מרכזיים ומהותיים בכדי שיוכתרו כמוצלחים – אוכל ברמה קולינרית גבוהה, מבחר משקאות איכותיים, עיצוב ייחודי המותאם לאופי האירוע וכמובן מוסיקה איכותית ונעימה שתעצים את האווירה של האירוע. למעשה ניתן לומר כי ללא מוסיקה מתאימה שתתנגן במהלך כל האירוע, האורחים המוזמנים לא יוכלו להתרשם כראוי מהייחודיות של האירוע אליו הם הוזמנו.

לכן אם אתם מתכננים לערוך אירוע פרטי מרגש ומיוחד, אירוע חברה מרשים ואלגנטי, אירוע חברתי מדליק וכיפי או כל אירוע חגיגי אחר – כדאי שתבחרו שהמוסיקה שתתנגן באירוע תהיה באמצעות הרכבים מוסיקליים לאירועים.

סוגים של הרכבים מוסיקליים לאירועים

הרכב מוסיקלי הוא מונח המתאר חיבור של כמה מוסיקאים מוכשרים המנגנים מוסיקה חיה במהלך האירוע, בשונה ממוסיקה מוקלטת שמושמעת דרך מערכת הגברה עליה התקליטן באירוע שולט. 

  • הרכב מוסיקלי בסגנון לטיני – הרכב המבצע שלל עיבודים בסגנון לטיני ללהיטים עכשוויים בליווי של סקסופון, גיטרה וכלי הקשה קצביים.
  • הרכב מוסיקלי בסגנון ג'אז – נגנים שיבצעו מוסיקה מקורית עם נעימות מרגיעות, וכן גם שילוב של עיבודים מיוחדים בליווי של סקסופון, חצוצרה, קונטרבס ותופים.
  • הרכב מוסיקלי בסגנון מודרני – להקה שתבצע מגוון חידושים לשירי פופ מודרניים, זאת בליווי של גיטרה, סקסופון, כלי הקשה וזמרים מקצועיים שיכניסו גרוב מיוחד.

כיצד לבחור הרכב מוסיקלי מתאים לאירוע?

אין ספק כי מוסיקה חיה שתתנגן באירוע תשדרג בצורה בלתי רגילה את כל החוויה והאווירה במקום, ולכן כדאי לדעת כיצד לבחור את ההרכב המתאים ביותר לכל סגנון של אירוע. במידה ומדובר על אירוע עסקי בקונספט אלגנטי, כדאי לבחור הרכב מוסיקלי שינגן מוסיקת ג'אז מרגיעה. לעומת זאת באירועים חברתיים מסיבתיים יותר דווקא יתאימו הרכבים מוסיקליים בסגנון לטיני מקפיץ או מודרני, שאלו סגנונות מוסיקה שמתאימים למגוון רחב של קהלים.