הכירו את MONGE

חברת MONGE נחשבת לאחת החברות המובילות בעולם בתחום מזון כלבים וחתולים. מדובר בחברה שמספקת מזון יבש ורטוב כבר למעלה מחמישים שנה, והיא עושה זאת בהצלחה רבה בזכות העובדה שבמהלך השנים היא יצרה מחלקות מחקר ופיתוח שאיפשרו לה גם להכיר לעומק את עולם והכלבים והחתולים וגם לייצר תהליכים ומרכיבים שיכולים לעזור ליצירת מזון כלבים וחתולים ברמה הגבוהה ביותר.

חברת MONGE היא חברה איטלקית, היא הוקמה בשנות השישים של המאה העשרים בעקבות תהליך שהתרחש באיטליה באותן שנים, עשור אחרי המלחמה. יותר ויותר אנשים מהכפרים עזבו ועברו להתגורר בערים. במצב כזה, גם תנאי המחייה של החתולים והכלבים השתנה והיה צורך להתאים להם מזון שיוכלו לצרוך, להרגיש שבעים וכן בריאים. אז הבינו אנשי החברה, שלא מספיק לייצר מזון לחיות מחמד אלא חשוב לדעת כיצד להתאים להם את המזון ההכרחי עבורם.

צריך להדגיש, מזון לכלבים וחתולים, בכל מקרה, לא יכול להיות כללי. הוא חייב להיות מותאם על פי גיל, מין, משקל ועל פי משתנים נוספים, כולל אפילו משתנה כמו סוג הפעילות הגופנית שהכלב או החתול עושים. חברת מונג' הבינה זאת ועל כן היא יצרה מערכות של מחקר ופיתוח, אשר עזרו לייצר מגוון רחב של סוגי מזון מותאמים לכלבים ולחתולים על פי הצרכים שלהם. סוג המזון השונים, כוללים, בין היתר, גם דברים שאנחנו לא חושבים עליהם, למשל, שימוש מועט בחומרי טעם וריח, אוכל ללא דגנים, אוכל עם פרוביוטיקה שמיועדת לכלבים וחתולים ועוד.

צריך לזכור, עם השנים לא רק שהמחקר התפתח בתחום אלא שגם אורח החיים שלנו השתנה ואנחנו היום הרבה יותר פנויים לספק את הצרכים של חיות המחמד שלנו, יש לנו את היכולות הכלכליות וכמובן אנחנו מעוניינים בכך. אנחנו חיים בתקופה בה אנשים משקיעים מאות שקלים בחודש בחיות המחמד שלהם ומן הסתם, חלק משמעותי מהכסף הולך על מזון.

לכן, אנחנו רואים פה שילוב של ידע, יכולות, אפשרויות טכנולוגיות ורמת חיים שמאפשרת גם לייצר וגם לצרוך את המוצרים שהחברה מפתחת, אחרי מחקר מעמיק בתחום.