מעסה? איך לבחור מיטת טיפולים לעסק שלך

מיטת טיפולים בקליניקה או עבור מעסה ביתי היא כמו אוויר לנשימה. המעסה חייב להצטייד במיטת טיפולים מקצועית המתאימה לצרכיו. מיטת טיפולים צריכה להתאים לדרישות של המטפל ושל המעסה מבחינת משקל ואורך. יש מטפלים אשר מתניידים עם המיטה במהלך היום בין טיפול לטיפול ולכן אלמנט הניוד והקומפקטיות הוא קריטי מאוד. כמובן שלא במחיר של להתפשר על האיכות.

יש דגמים רבים בשוק של מיטת טיפולים וחשוב לבדוק מיטות שונות ולבחור את המיטה אשר תתאים בצורה הטובה ביותר לעסק שלך.

אם אתם שואלים את עצמכם איך לבחור מיטת טיפולים לעסק הרי שיש כמה אלמנטים שחשוב לבדוק ולקחת בחשבון. אלמנט חשוב ביותר הוא האם אתם מעוניינים במיטה קבועה או במיטה מתקפלת. התשובה לשאלה היא פשוטה לרוב: אם יש לכם קליניקה משלכם שבה אתם מקבלים את המטופלים הרי שתתאים עבורכם מיטה קבועה. אך אם יש לכם צורך להתנייד בין מטופלים הרי שאתם חייבים לרכוש מיטת טיפולים ניידת ומתקפלת.

אלמנט נוסף חשוב הוא הריפוד. העובי והאיכות של הריפוד קריטיים מאוד להרגשת הנוחות ולהצלחת הטיפול. עובי סטנדרטי של ריפוד במיטת טיפולים הוא בין 4-5 ס"מ כאשר מיטות שהן איכותיות ויקרות יותר מגיעות לרוב עם ריפוד של עד 9 ס"מ. יש גם מיטות שמגיעות עם ריבוד בן כמה שכבות, והכל שאלה של תקציב.

אלמנט נוסף הוא רוחב המיטה. רוחב מקובל הוא 77 ס"מ אך בהחלט ניתן לרכוש מיטות רחבות יותר שהם מעל 80 ס"מ. במידה ויש לכם מטופלים בהם בעל ממדים גדולים או כאלו הסובלים מעודף משקל הרי שמומלץ לרכוש מיטת טיפולים לעסק במידות הרחבות יותר הקיימות בשוק מבין הדגמים השונים.

 

צרו קשר עם חברת רלקס מרקט.