רישוי יצרן למפעלים

על פי חוק המפעלים בישראל, חובה על כל בעל מפעל, לרשום את שטחו ברשויות המקומיות לפני תחילת הפעילות בו. רישיון ניהול מפעל משמש כמסמך רישיוני, שניתן על ידי הרשויות לביצוע פעילויות ייצור.

 

רישוי יצרן למפעלים

על פי החוק הקיים, על מפעל לקבל את אישור תוכנית הבנייה שלו ממחלקת העבודה והתעסוקה לפני שהוא מכסה את עצמו לרישום מפעל. על פי פעולה זו, רישום וחידוש רישיון המפעל נעשים גם כדי להבטיח את בטיחות העובדים.

את האישור ניתן לקבל בדרכים שונות כמו פנייה פיזית לרשות המקומית או דרך המייל (במיוחד בזמן הקורונה) אך חשוב לזכור עוד דבר: אם מסיבה כזו או אחרת אתם לא ממש יודעים כיצד לעשות זאת, ישנה חברה (חפשו ברשת "רישוי יצרן למפעלים") שתשמח לעשות פרוצדורה מעייפת זו עבורכם.

 

קבלת רישיון עסק בדרך המלך

כולנו מכירים את הפרוצדורה הישראלים שמקשה על קבלת אישורים והיתרים שונים לשלל דברים בחיים שלנו. כאשר מדברים עלך עסק חדש, הדבר הרבה יותר חשוב וכדאי מאוד לעשות זאת יחד עם חברה המתמחה בקבלת היתרים ואישורים באופן מהיר, נוח ובעיקר מקצועי.

 

כללי הגשה

המדינה רשאית לקבוע כללים להגשת תוכניות או הצגה של מפעלי ייצור. העמותה תדרוש את הסכמת העירייה או השלטון המקומי כדי לאפשר לעסק מסוים לקום בשטחה. הגשת התוכנית ומתן האישורים תתקבל באופן פיזי במשרדי הרשות או באמצעות מייל.

 

תקנות לרישום מפעלים חדשים

התקנות לרישום מפעלים חדשים אומרות, כי כל מפעל שקיימים בו עובדים, יושלט על פי התקנות הדרושות ובפיקוח הרשות המקומית. החוק לא יאפשר לכל בעל עסק שאינו מציית להוראות אלו, לקבוע או להתחיל את תהליך הייצור בשטח המפעל.

 

לקבלת ייעוץ מקצועי הכנסו עכשיו לאתר שלנו: https://licensing.co.il/.