מטבח יוקרתי לא חייב להיות יקר

המטבח הוא הלב הפועם של הבית. זה המקום שאליו נאספים כל בני המשפחה על מנת ליהנות מזמן של איכות יחד, גם אם זה רק לכמה דקות מהירות בשעות הבוקר או לארוחה משותפת שאותה מכינים ביחד לקראת הערב. מכיוון שהמטבח הוא החלל הזה שאותו רואים מיד לאחר שנכנסי אל הבית, העיצוב שלו הפך להיות כזה שבו יש השקעה רבה של כסף וזמן, ולמרבה המזל גם עיצוב יוקרתי הוא כזה שאותו ניתן להשיג גם אם אין הון גדול בבנק.

מטבח שהוא יוקרתי

כאשר רוצים להקים מטבח שהוא יוקרתי בעיצוב שלו לרוב מה שמצפים לראות הוא שימוש בחומרי הגלם הכי איכותיים והכי מתקדמים שאפשר. זה אומר לרכוש את משטח העבודה אשר עשוי שיש איטלקי מובחר, להרכיב ארונות מטבח שפועלים עם חיישנים ובכלל ללא מגע, בחירה של ארונות מעץ איכותי מלא ויצירה של גימורים שבהם נוכחת היוקרה מכל עבר ומכל פינה. מטבח יוקרתי הוא כזה שלרוב גם יגיע עם תג מחיר גבוה למדי, למרות שאם בוחנים את זה בצורה מעמיקה, רואים כי מטבח הוא אחד מן האזורים שבהם ישנה השקעה הכי גבוהה ביחס אל האזורים האחרים של הבית גם אם זהו מטבח טוב וממוצע ולא יותר מכך.

מטבח שמשדר יוקרה

איך בכל זאת יכולים ליצור שדרוג מטבח שבו היוקרה מביטה מכל עבר מבלי לבצע הוצאה כספית גדולה? ובכן, יש הרבה מאוד חומרים אשר מדמים חומרים אחרים באופן די מוצלח ומגיעים עם תג מחיר הרבה יותר נמוך וכזה שאיתו ניתן לבנות את מטבח החלומות מבלי לבצע השקעה כה גדולה. בהחלט לא צריכים להשקיע מאה אלף שקלים כדי שהמטבח ייראה כך, ורק צריכים להקפיד על חומרים איכותיים שמגיעים מחברות דומות לאותן חברות שעצם היותן מותג מעלות את המחיר גם אם החומר עצמו אינו מצדיק את תג המחיר שאיתו הוא נמכר. מכיוון שאנו חיים בעידן שבו התחרות היא גבוהה וישנם ספקים רבים שמספקים את אותו הדבר רק עם חותמת שונה, כל אדם יכול ליצור לעצמו מטבח יוקרה מבלי להיכנס אל הוצאה כספית שעוברת את ההוצאה עבור מטבח ממוצע.