מצפים לאחיין חדש? מזל טוב – הנה כמה רעיונות למתנות בשבילו

התבשרתם בשעה טובה שנולד לכם אחיין חדש ומתוק, ויחד עם ההתרגשות הגדולה שמציפה אתכם אתם גם תוהים מה כדאי לקנות מתנה לתינוק הקטן? מצד אחד אתם רוצים להצליח להעניק לו (וגם להורים הנרגשים) את המתנה הכי שווה ומקורית שיש, אך מצד שני אתם יודעים כי הוא עומד בפני מבול של מתנות בלתי פוסקות שאולי יקשו עליכם לבצע את ההחלטה הנכונה.

אז כדי שלא תתלבטו יותר מדי ותצליחו למצוא את המתנה הטובה והשימושית ביותר, גם אם אינכם מבינים יותר מדי במתנות מתאימות לתינוקות קטנים, ריכזנו עבורכם כמה רעיונות למתנות שתוכלו להעניק באהבה גדולה.

טרמפולינה לתינוק

זוהי מתנה נהדרת ושימושית במיוחד עבור תינוקות קטנים, ואפילו תוכל לשמש אותם עד לגיל בו הם מתחילים לזחול! הטרמפולינה משמשת להרגעת תינוקות קטנים, מעניקה להם מקום בטוח ונוח לנוח בו או לשחק, וגם נותנת להורים מותשים שקט נפשי לזמן מסוים מבלי להחזיק ולהרגיע את התינוק.

אוניברסיטת פעילות לתינוקות

מדובר על משחק פופולרי ומומלץ לכל תינוק בגיל כמה חודשים, כאשר החושים שהתפתחו אצלו מאפשרים לו לגלות ולחקור דברים חדשים על גבי משטח האוניברסיטה הנעים והמרתק עם מגוון צבעים, משחקים ומרקמים. משחק זה משמש את התינוקות גם כמקום מנוחה נוח ונעים לרגעים קצרים, ומעניק מקום בטוח להתנסות בהיפוכים, מעבר לישיבה ואפילו התחלת זחילה. להמשך קריאה אודות צעצועים לתינוקות

צעצועי התפתחות 

מארז מתנה של צעצועי התפתחות יהיה תמיד מתנה שימושית וטובה עבור תינוקות והורים, בין אם מדובר על קוביות משחק, משחקי השחלות, כלי תחבורה מעץ וגם משחקי דמיון שיכולים לשמש תינוקות גם בגילאי שנה-שנתיים. למידע נוסף אביזרים לתינוקות