מעבדת LEM – מומחיות בזיהוי מוקדם של מחלות ממאירות

אם אתם מחפשים אחר מעבדה מאוד איכותית של ציטולוגיה ופתולוגיה אשר תוכל לבצע אבחון מוקדם של מחלות ממאירות ווירוס הפאפילומה, פנייה אל מעבדת LEM תהיה חכמה מצדכם. המעבדה פועלת בפארק המדע ברחובות נס ציונה מזה 20 שנה ולאורך כל הדרך היא שומרת על עמידה בנהלים BVQ ו CAP ובסטנדרטים המחמירים ביותר שקיימים היום.

 

שימוש במכשור המתקדם בעולם

בין הדברים העיקריים שמאפיינים את מעבדת LEM זו העובדה כי המעבדה עושה שימוש במכשור הרפואי המתקדם ביותר בתחום וזאת לשם ביצוע בדיקות מוקדמות לזיהוי של מחלות ממאירות כמו סרטן השחלות.

נוסף על כן, ניתן לבצע במעבדה בדיקה ל 24 סוגים של וירוס הפאפילומה וזאת תוך כדי שימוש בטכנולוגיה מאוד מתקדמת, דבר שיהפוך את הפנייה שלכם אל המקום לכזו שתהיה מאוד חכם ומשתלמת מבחינתכם. אז אל תוותרו על האפשרות הזו.

 

עמידה בנהלים CAP ו BVQ

העובדה כי מעבדת LEM עומדת בנהלים שהזכרנו הופכת את המעבדה לכזו שיודעת לעשות את הבדיקות הפתולוגיות תוך כדי עמידה בסטנדרטים המחמירים ביותר. כך שכל אחד מכם שצריך תוצאות מדויקת ולא ירצה לחכות יותר מידי זמן עד לקבלת תוצאות הבדיקה יכול להיות בטוח כי יש לו מקום בטוח לפנות אליו כדי להשיג מענה הולם בכל הנוגע לכך.

פשוט שימו לב כי אתם פועלים בהקדם האפשרי בכך שאתם יוצרים קשר עם המעבדה כדי לקבוע תור כבר לזמן הקרוב. יהיה מדובר בשירות מציל חיים שלא תרצו לוותר עליו וזאת אם הבריאות שלכם נמצאת בראש סדר העדיפויות ולא שום דבר אחר. אז אל תוותרו על כך ושימו לב אתם פונים בהקדם למעבדה כדי להיבדק.