מכונות חיתוך וחריטה בלייזר

מכונות חיתוך וחריטה בלייזר הפכו במשך השנים האחרונות לשימוש בקרב התעשייה ובעלי העסקים. הייחודיות של מכונות חיתוך וחריטה בלייזר הוא, שהן מבצעות  את הפעולה על  ידי  שימוש בקרן לייזר, וחיתוך, חריטה או צריבה של חומר גלם כמו קרן הלייזר הנה מועברת על פני חומר הגלם בעזרת מראות אשר מעבירות את קרן הלייזר. בזכות מכונות החיתוך בלייזר ניתן לבצע חיתוך של מגוון רחב של חומרים בדרך קלה ומהירה כמו פלסטיק עץ, גומי, מתכות, אז מהן מכונות חיתוך וחריטה בלייזר, ולמה הן משמשות? כל המידע על מכונת חריטה בלייזר כאן.

מכונות לייזר לחיתוך וחריטה החלו לשמש היטב בעלי מפעלים ובתעשייה האפשרית, בעיקר מפני הדרך הקלה והפשוטה לחתוך ולחרוט על כל חומר. בניגוד למחשבה הרבה אצל מרבית האנשים המכונות הללו נוחות למדי לתפעול וידידותיות למשתמש מה שמאפשר לכל אחד לרכוש אותן ולהשתמש בהן.

איך ניתן להשתמש במכונות חיתוך וחריטה בלייזר? 

מכונות חיתוך וחריטה בלייזר משתמשות בשתי טיובות:

CO2- טיובה זו משמשת לחיתוך וסימון חומרים רבים

FIBER- טיובה אשר מתאמות לחומרים קשים כמו מתכת ואלומיניום.

מה הן היתרונות של מכונות חיתוך וחריטה בלייזר? 

בטיחות – היתרונות הבולטים, בניגוד למכונות החיתוך הישנים, שלא מייצר שביבי אבק או נתזי חומרים המסוכנים לעיני העובד אם לא היה לובש ציוד מתאים ומכסה את עיניו בשימוש בלייזר, והמצב הזה כלל לא קיים החיתוך מתבצע בשקט יחסי נתזים מסוכנים.

החתך שנוצר הוא דק מאד – בניגוד בשימוש בשיטות אחרות, שבהן החיתוך עבה ומורגש לעין בלייזר החיתוך הינו דק מאוד, וכמעט לא מורגש.

אוטומציה – התהליך יכול להיות אוטומטי בניגוד לשיטות אחרות, שבהן יש לעבוד באופן פיזי עד גמר החיתוך.

מה המחירים של מכונות החיתוך והחריטה בלייזר? 

ניתן למצוא מגוון רחב של מכונות באיכויות ובמחירים משתנים, ראו באתר. ניתן למצוא מחירים החל מ4,4940 ועד למחיר של 199,000 שקל. לכן הבחירה במכונת החיתוך והחריטה היא משימה שיש לתת עליה את הדעת ולבחור באופן מושכל את המכונה המתאימה במיוחד לצרכים של המפעל שלך. בחירה במונה מתאימה תקל על העבודה בהחלט.