מאמן קרב מגע – מה הוא יכול ללמד אתכם?

פיתוח היכולת של הגנה עצמית הוא דבר חשוב. הוא מקדם אותנו ומוביל אותנו לביטחון ולשלווה טובים יותר. כל מי שחש מאוים, כל מי שרוצה לשפר את הכוח הפיסי שלו ולקדם את החוסן האישי שלו מוזמן להצטרף ללימודי קרב מגע. לימודים שמאמנים את הלומדים לכדי יכולת לשפר ולדייק עוצמה וחוסן, ולהגן על עצמו מפני תקיפה פיסית.

מה מלמד המאמן?

מאמן קרב מגע מלמד לפני הכול כללים ומנחיל ידע תיאורטי. הידע הזה מפרט טכניקות שונות והבנה בדבר הפעולות הנחוצות לשם ביצוע קרב מגיע יעיל. מעבר לידע הכללי מתנסים בפועל ולומדים איך להפעיל את הכוח המדויק ואת העוצמה הרצויה. הדבר עובר דרך אימונים מאתגרים בהם מפתח המתאמן את היכולות הנוכחיות שלו ומקדם את עצמו לעוצמה ולכוח שיכולים לעמוד לצידו ברגע האמת. קרב מגע היא שיטת הגנה עצמית שמוגדרת כישראלית. היא מוכרת בארצות נוספות והיא מתייחדת בכך שהיא משפרת את הכלים להתמודד מול סיטואציות תקיפה באמצעות יכולות שונות.

אימון – לקידום אישי בכל המישורים

יש שיגדירו את האימון בתחומי הקרב וההגנה העצמית ככאלו שמשרתים את הגוף ואת הכוחות הפיסיים. בפועל זה לגמרי לא רק זה. יש לא מעט לומדים שבוחרים להתאמן וללמוד במטרה אחרת. המטרה היא לחזק את האישיות ואת האמון בכוח העצמי להגן על עצמנו ולשפר את האמון ביכולת שלנו לשמור על הזכויות שלנו מול מי שעלול לאיים עלינו. קידום אישי ושיפור מיומנויות פיסיות הולכים יחד במקרים רבים. מאמן קרב מגע מלמד איך מציבים מטרות, איך מתקדמים לעברם באימון יומיומי, וכיצד ניתן להשיג יעדים מרשימים בדרך יומיומית רציפה שכוללת אימון ותרגול ברמה יומיומית. גם אתם יכולים ללמוד ולהצליח! למידע בנושא אימון קרב מגע בכפר סבא